(rahim az yaras) nemli

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve akkoç8480 tarafından 22 Şubat 2008 başlatılmıştır.

22 Şubat 2008
    Konu Sahibi : akkoç8480
  1. akkoç8480

akkoç8480 Guest

arkadaşlar rahim ağzı yarası rahatsızlığı geçirenler ve tedavi olanlar varsa lütfen yardımcı olabilirmisiniz bana bu rahatsızlık bebişe engel oluyormu yakam olayı var tedavi seçenekleri arasında bu yöntem çok mu ağrılı oluyorrr

2. 22 Şubat 2008
  3. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende vardı yakıldı 2dk bile sürmedi hiçbişeyde hissetmedim hemen günlük hayata geri dönebiliyorsun bebeğe engel olup olmadığını bilmiyorum ama hamile kalmadan önce tedavi ettirmek daha iyi olur bence

4. 22 Şubat 2008
  5. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende gecen yıl dondurma olayı ile tedavi olmustum...işlem 5dk felan sürüyor..az bir acı veriyor..ama daha sonra tekrarlama riski çok fazla...benim 2 ay sonra tekrar donduruldu...benim doktorum dondurma olayının daha sağlıklı oldugunu söyledi...ama hamileyken nasıl bir yol izlenmesi gerekiyor bilmiyorum...çok geçmiş olsun canım

6. 24 Nisan 2009
  7. mybabyV

mybabyV Guest

slm arkadslar bnde buraya yeni üye oldum.cok gusel arkaddlıklr war burda hem bılmedgmzz şeylerı sorup ogrenebılıorz bırbırımzden.bnde de rahım agzı yarası warms ama kucukmus doktorum yakılcagını söledı ama bn dha dogum ypmadm dogum ypmayn kadınlrda dondurma ıslemı yapılıomus.hangısı dha saglıklı yardmcı olurmusnzz?

8. 24 Nisan 2009
  9. renkli35

renkli35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben sormuştum onu doktoruma hamileyken. hamileliğe engel değil, bebeğede bi zararı yok. bide genellikle doktorlar yaranın tekrarlaması yönünden yakılması değil, dondurulması taraftarı.