Rahim donmesi ile bilgisi olan varmi

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve hevinn tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

10 Ocak 2008
    Konu Sahibi : hevinn
  1. hevinn

hevinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :a015:arkadaslar ben 6aydir korunmuyorum ve hamile kalamiyorum surekli kasik agrisi cekiyordum turkiyede doktora gittim rahim ters donuk dedi sol yumutlaikta kist var dedi arti iltihapta tedavi gordum 1ay doktor normale dondugunu doyledi ama psikolojim hic iyi degil hamile kalamama korkusu var rahim ters olun ca gebe kalinmiyormu neolur yardim edin:a015:

2. 10 Ocak 2008
  3. kurabi

kurabi içiMdeBiŞeyVarBuAkşaM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım geçen hastanede eltim, öyle bi kadınla tanışmış rahminin ters oldugunu 10 yıl hiçbir doktor anlamamıs sonradan gittigi bir doktor ona rahminin ters oldugunu söylemiş hatırladıgım kadarıyla bi operasyondan sonra hamile kalmıs yani galiba kalınmıyor ama yine de bunlar kulaktan dolma bilgiler sen en iyisi bunu internette arastır ya da en iyisi baska doktorlara da git

4. 10 Ocak 2008
  5. hevinn

hevinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim kurabi tesekkur ederim bilgilendirdin icin birtanem rahimi terkenmi hamile kalmis orasini anlamadim ben yurtdisinda yasiyorum burdaki doktorlar anlamiyorlar deli olucam tekrar bilgi verirsen sevinirim

6. 10 Ocak 2008
  7. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim bir arkadata öyle.... ama operasyonla düzeltiliyor...pğlu var..........

8. 11 Ocak 2008
  9. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    hevincim benimkide ters dr.evet rahim ters sadece ters ve bunun dogustan olmasi bi sorun cikarmaz ama eger sonradan olduysa bunun nedeni ne arastirmaliyiz dedi yani rahim yuzeyindeki yapisiklardan dolayi ters donebiliyomus endometriyozis olabilir dedi arastirmadayiz simdi bakalim ins. bisey yoktur surekli dr a gittikce baska bisey cikiyo biktim ya ama bunada sukur

10. 11 Ocak 2008
  11. nazlxixmelek

nazlxixmelek Y >>-('v')->> F =>~~K&K~~ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım 1,5 sene önce benim 2 çocuklu arkadaşıma dr. rahim ters dönmüş demiş sonra tekrar dr.'a gitmemiş.. bende infertilite tedavisi için dr.'a sık gittiğim için bana sordu, "ben nasıl olsa olmaz diye korunmuyorum doktoruna bir sor ters rahimle hamile kalınırmı" diye.. bende dr. gittiğimde sordum dr. gülerek "hemde ikiz bile olur" dedi..a.s a.s
    arkadaşıma söyledim ben şaşırdı ama fazla dikkat etmiyordu birazda erkek çocuk istiyordu.. 4-5 ay sonra kazara hamile kaldı.. daha yeni doğum yaptı şimdi birde oğluşu var..:KK46:
    sen yeterki olacağına inan dr.' a kontrollerine düzenli git inşallah sende bebişine kavuşursun..:1rolleyes:

12. 11 Ocak 2008
  13. hevinn

hevinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar hepinize tesekkurler allah razi olsun birazda olsa rahatladim ben yurtdisinda yasadigim icin buranin doktorlari hicbirsey bilmiyorlar agrim oluyor nedenini bilmiyorlar suan tek istedigim bir bebem olsun cok uzuluyorum artik tamamen psikolojim bozuldu allah sabir versin benim gibi olan tum arkadaslara:a015:

14. 11 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

rahim dönmesi çok fazla ciddiye alınacak bi konu değil cnm üzülme aslında bazı doktorlar bile ebeyi öneriyorlar ama...

16. 12 Ocak 2008
  17. kxixrmxixzxix79

kxixrmxixzxix79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım benimde rahmim ters doktor öyle söylemişti ama iki tane oğlum var kafana takma herşeyin zamanı vardır

18. 12 Ocak 2008
  19. hevinn

hevinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkurler dilekes inan cok uzuluyorum birde iltihap oldugunu soyledi tamam dedim benim birdaha bebem olamiycak dedim ama doktor bana olamiycani soledi cok uzuldum sadece rahimin ters olmasindan dolayi herseyin hayirlisi isallah rabbim bir bebe verir:a015: