rahim duvarının kalınlaşması

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve trueblue tarafından 7 Ocak 2008 başlatılmıştır.

7 Ocak 2008
    Konu Sahibi : trueblue
  1. trueblue

trueblue fıstık anne:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    günaydın kızlar.bu ay adetim 14 gün gecikti.cumartesi günü yani gecikmenin 12. gününde doktora gittim.ultrasonla muayene etti ve gebelik gözükmüyo dedi.:1no2:ama rahim duvarın çok kalınlaşmış yakında adet olabilirsin ya da rahim kendini gebeliğe hazırlıyo olabilir dedi.biraz daha bekle eğer adet olmazsan 15 gün sonra gel dedi.niye böyle oldu anlamadımsenağlama herşey yolunda dedi doktor gayet sağlıklısın bu ay olmazsa önümüzdeki ay kesin hamilesin dedi bir de:sm_cool:Allah ın izniyle tabiki.bir de madem bebek istiyorun folik asit kullanmalısın dedi ve folbiol yazdı.benimla aynı durumda olan var mı?çok sıkıldım artık beklemekten belirsizlik çok yordu beni:çok üzgünüm:
  2. 7 Ocak 2008
  3. XOXzgxuxrCe

XOXzgxuxrCe Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim stresten bende geciktim birkaç ay önce.benide belirsizlik yoruyor.En iyisi düşünmemek ama pek mümkün olmuyor.Eşim 6 ay sonra çalışmalara devam ederiz dedi ama inan yine de aklımdan acaba bu ay hamile kalırmıyım diye geçiyor.Umarım en kısa zamanda isteğin gerçekleşir hayırlısıyla.Bir de ultrasonda rahmin kalınlaştığını görebiliyor demek doktorlar.Senin sayende bir soruma cevap buldum canım sağol.:)
  4. 7 Ocak 2008
  5. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım peki kanda gebelik testi yaptırdın mı? sadece rahime bakarak 15 gün sonra gel demesi biraz tuhaf geldi bana.

bence bi kan testi yaptır bitanem. seni korkutmak istemem ama benim dış gebelikti ve kalınlaşma bunda da oluyor canım.

kan testi yaptır, değere göre eğer 1500 ü geçmişse vajinal ultrasonda rahimde görünmesi lazım canım. a.s.
  6. 7 Ocak 2008
  7. trueblue

trueblue fıstık anne:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayır canım ayrıntılı kan testi yaptırmadım daha.sadece geçen pzt. kurumun labaratuvarında yaptırmıştım ama çok ayrıntılı değildi.sadece gebelik var ya da yok onu gösteren bi testti.orda da negatif çıktı.:1no2:şimdi bekliyorum.doktorum çok ilgiliydi.annemin,ablamın ve de yengemin doktoru.güveniyorum açıkçası ama beklemek biraz zor geliyo.:çok üzgünüm:muayenede hiç bişey çıkmadı çok sağlıklısın hatta dedi bana.beni bu belirsizlik yoruyor.ama karnım ağrıyo gibi birazcık galiba regl olucam sonunda.hayırlısı olsun bakalım.
  8. 19 Mayıs 2008
  9. YASMİN16

YASMİN16 Guest

Canim Senin Adet Olamama Sorunun Ne Oldu Benimde Günüm 20 Geçti Rahim Iç Duvari Kalinda Senin Ne Oldu Acaba Bana Bilgi Verirsen Sevinirim
  10. 15 Ekim 2008
  11. Lakito

Lakito Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar annemin rahim duvarı 26 mm çıktı yani epeyce kalın :KK43: Parça aldılar incelenmesi için. Yalnız ya çok merak ettim aranızda böyle rahim duvarı epeyce kalınlaşan var mı ve nedeni nedir acaba?
  12. 29 Kasım 2008
  13. ist78

ist78 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim öğleydi canım rahmimde kalınlık vardı kürtaj oldum parça aldılar bendende
  14. 29 Kasım 2008
  15. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gebeliğe hazırladında oluyor arkadas hcg baktrdı vee bebk var cıktı insallah sendede oyledır
  16. 5 Şubat 2009
  17. tlyvz

tlyvz Şükürler olsunn Allah'ımm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar kızlar benimde adetim 14 gün gecikti 10 gün dr rahim duvarın kalınlaşmış dedi bugün yarın olursun dedi kanda test yaptık o gün negatif çıktı beklemekten yoruldumbidaha yaptırsammı acaba nedersiniz?
  18. 5 Şubat 2009
  19. nymph22

nymph22 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım var olsaydı kan testinde çıkardı...Bence sen birdaha doktora gitsen... kaç aydır bebiş istiyorsunuz?