rahim duvarinin kalinlasmasi

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve fikirdelisi tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : fikirdelisi
  1. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    ben de pko rahatsizligi var. yaklasik 8 ay once sezeryanla (tedavisiz hamile kaldim) dogum yaptim. gecen ay yaklasik 1 ay suren yogun adet kanamam oldu. doktoruma gittim ve rahim duvarinin cok kalinlastigini kurtajla incelttirmemi soyledi. yanlis hatirlamiyosam yaklasik 19 mm idi. emzirdigim icin ilac tedavisini onermedi. 1 ay suren adet bittikten 2 hafta sonra tekrar basladi reglim. bu ctesi kurtajim var. sizce de uygun bi tedavi yontemi mi bu? emzirirken narkoz almak ve hali hazirda regl oluyorken kurtaj olmanin bi sakincasi var midir? yasim 29.

2. 2 Haziran 2010
  3. ceren83

ceren83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhaba,

Aynı yöntem anneme de oldu, korkulacak bir yanı yok ancak diane-35 gibi doğum kontrol haplarının rahim duvarını kendilğinden incelttiğini biliyorum, öncelikle bunu deneseydiniz.

Geçmiş olsun...

4. 2 Haziran 2010
  5. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    cok tesekkur ederim. bebegimi emzirdigim icin doktorum ilacla tedaviyi istemedi.

6. 2 Haziran 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun. küretaj bir yöntem tabi aynı zamanda patolojik tanımlama da yapılabiliyor. ancak ilaçla da tedavi imkansız değil. emzirdiğiniz için orgametril adlı ilaçla da rahim duvarının incelmesi sağlanabilir sütünüze de zararı olmaz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.