rahim filmi... ANKARA! yardım ltfn...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve simeray tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : simeray
  1. simeray

simeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar doktorum rahim filmi istedi. medicana ya gidiyorum ben. ne kadar fark çıktığını sorucam ama siz ankarada nerelerde çektirdiniz?

kaç tl ödediniz?

ayrıca bu film nasıl çekiliyo...

ilaç veriliyor rahime sonra normalde nasıl film çekiliyorsa öyle mi?
    kadın doğum uzmanı kendi odasında mı yapıyor bu işlemi?

yardımcı olup beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

2. 12 Eylül 2009
  3. simeray

simeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sanırım ilk ben çektiricem bu rahim filmini....

4. 12 Eylül 2009
  5. blue_eye

blue_eye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım slm bende bu filmi çektirdim ama ankarada değil...bulunduğum şehrin üniversite hastanesinde çektirdim,kendi karnemle giriş yaptırdım para vermedim.ilacı önceden yazıyorlar onu da karne karşılıyor pahalı normalde ama yüzdesini veriyorsun...
    çekime gelince; röntgen odasında oluyor kadn doğumcu gelmiyor röntgen uzmanı doktor oluyor yanında ve orda çalışan teknikerler oluyor.bende biri erkek biri bayandı doktor gelip bakmıyor sana o bilgisayarın başında oturuyor ekrana bakıyor...
    röntgen masasına seni yatırıp pozisyon aldırıyorlar ve ilacı önce tazikli bir şekilde rahimden içeri veriyorlar ama için rahat olsun sadece 2dk adet sancısı gibi ağrı oluyor o kadar...benim canım çok acımadı...ilacı verir vermez röntgen ışınlarını gönderiyorlar sadece 10 dakikalık bir işlem...
    biz çocuk istiyorduk çok uğraşmıştık ama olmamıştı,en son aşılamaya karar verildi bunun içinde önce rahim filmi çekilmesini istedi doktorum kanallarım açıkmış bir problem yokmuş çok şükür ve aşılamaya gerek kalmadan filmi çektirdikten bir hafta sonra hamile kalmışım,aşılama olcam ne de olsa diye adet olmayı beklerken bir türlü adet olmayınca kan verdim ve hamile olduğumu öğrendim o günü unutamam.şimdi mucizem benimle gün sayıyorum darısı sana inşallah tabi filmi bebek için çektiriyorsanız rabbim hayırlısını versin inşallah...kaydirigubbakcemile5

6. 12 Eylül 2009
  7. simeray

simeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bizde bebek istiyoruz . bende pko var.
    rahim filminden sonra hamile kalanların çok olduğunu okumuştum.
    tebrik ederim canım. inşallah sağlıkla kavuşursun bebişine. inşallah ben de o duyguları tadarım.

8. 18 Temmuz 2011
  9. papatyac

papatyac Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    103
    ankarada rahim filmi, çektirmek ne kadar zormuş ne nette bilgi var ne yorum:KK43:((. 2 gündür anestezi altında hsg çeken özellleri arıyorum. ya hsg olup olmadığını varsa anestezi olup olmadığını gelsem randevu verip veremeyeceklerinden haberleri yok. ankara özeller paraya doymuş galiba. devlet hastanelerinde farkı yok puuuuuff ki pufff. adam akıllı bilen varsa yazsın. sgklı olup anlaşmalı çektiren varmı? memnun kalanlar yazsın bi zahmet ya:KK22: