rahim filmi çektirenler bi bakarmısınız?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve karabiberim tarafından 11 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Haziran 2008
    Konu Sahibi : karabiberim
  1. karabiberim

karabiberim yaren'im canım kızım... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar kameralı hsg cihazlarının daha az acıttığı eski tiplerin (kamerasız yani ekrandan görünmeyenlerin )ise çok acıttını duydum.1kaç gün için de çekilicem.sizinki nasıldı canınızı cok yaktımı.dijital olan yerler cok pahalı ne olur bi yardım edin.:1no2:

2. 11 Haziran 2008
  3. moon_sunn

moon_sunn bekletme artıkın yaw.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    selam ben de şubatta çekindim hsg. kameralıdan kastın galiba skopi altında çekinmek. yani doktor tüplerin açık olup olmadığını işlem esnasında ekrandan görebiliyor..zaten en doğrusuda skopili bir yerde çekinmek .çünkü diğer türlü filmlerde hata oluşabilir ve doktor emin olmak için yeniden çekinmeni isteyebilir..acı hiç yok desem yalan olur ama sadece başta aletleri yerleştirirken canım acımıştı bir de çıkartırken . tabi herkesin bünyesi farklıdır. umarım senin de kolay geçer. şimdiden geçmiş olsun...

4. 11 Haziran 2008
  5. ELF-RCP

ELF-RCP Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slmn ben çektirmedim ama çektiricekler listesinin başındayım yani 1 ay içinde çektiricem hatta dün görüştüm bi yerle ağrı oluomu dedim dedilerki çok az bi adet sancısı gibi ağrı olur ama öle abartıldığı gibi değil anestezilik bi ollay değil rahat olmanız yeterli dediler yeni tip olanlarla çekilmek çok daha iii eskiler hakikaten can acıtıomuş bana verilen bilgi bu umarım biraz da olsa rahatlamışsındır canım

6. 11 Haziran 2008
  7. onuseviyorum

onuseviyorum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşım bu konuda doktırum beni
    uyardı.dijitalde hiç canın yanmıyor ve 5-10 dak.sürüyor.
    diğerinde hem uzun ve hem acılı bir işlem.
    ben dijital çektirdim kanama ve acı olmadı.
    280 ytl ödedim.anestezisiz.

8. 11 Haziran 2008
  9. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bende geçen ay çekindim valla ne olursa olsun hafif bi ağrı oluo böle kasıklara sancı girio bian ama zaten işlemin tamamı 10 dakka bile sürmüo.anlık sancıla yaşadım ben 3 kere o kadar rahat olun kızlar.kendinizi kasmayın.ayrıca ben 125 ytlye çektirdim.bilginiz olsun.

10. 11 Haziran 2008
  11. claire

claire Kızlarım canlarım benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba,
    Bende şubatta çektirdim kendi dr.um çekmişti. Dijital aletlerle çekilmişti yani film çekilirken ekranda rahim ve tüplerin durumu görülüyordu. Benim ilacı gönderirken ağrı olmuştu ama anestezi olacak kadar büyütülecek bir durum değil. Tüm işlemler en fazla 10dk. içinde bitiyor. Ben özel bir merkezde 170 ytl. ye çektirmiştim.

12. 11 Haziran 2008
  13. karabiberim

karabiberim yaren'im canım kızım... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar sizin fiyatlar çok uygun ben dijital olan 2 yerle göüştüm 400 dediler olmayanlar ise 250-300 civarı ve bana ssk nın encok 50 ytl karşıladını sölediler bu nasıl luyo

14. 11 Haziran 2008
  15. dorukk

dorukk S ♥ A ♥ B ♥ İ Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben medicine hospital da çektirdim istanbuldaymışsın önerebilirim yani.adı olan hastaneler genelde pahalı oluo. ii araştır mutlaka ben memnun kaldım.bende 2 3 yere sordum 750ytl dien bile oldu. önemli olan hastanenin adı değil.....

16. 11 Haziran 2008
  17. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Önümüzdeki ay doktor değiştireceğim kesin rahim filmini tekrardan çektirmemi isteyecek peki ben bunu nasıl çekecem şimdiden bunun derdine düştüm...Günlece düşünüyorum nasıl çekecem diye:KK43:

18. 11 Haziran 2008
  19. irena_

irena_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya arkadaşlar bu hsg illa adetin 5. yada 6. günümü çekilmeli?Hamile olmadığımız kesin ise hemen gidip istediğimiz zaman çektiremezmiyiz?Ben biran önce şu filimden kurtulmak istiyorum.Çok stres yapıyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.