rahim filmi çektirenler buraya

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve adana1301 tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : adana1301
  1. adana1301

adana1301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar 29 mart rahim filmim çekilecekbiraz tabi tedirginim çektirenlerden dinlediğim kadarıyla ağrılı oluyormuş hormon sonuçlarımı dün aldım 29 martta görecek sonucu doktorum bi de rahim filminden sonra hamile kalan var mı aranızda:bbo:

2. 25 Mart 2010
  3. WELCQME

WELCQME Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bende 4 martta hormon testi yaptırdım çıkması gereken değerlerde çıktı sonrada 8 martta rahim filmi çekildim bende çok korktum burada okuduklarımdan sonra doktora gittik ogün başta eşimle bana nasıl olacağını anlattı ve rahatladık sonra işlem başladı ilk vajinayı açtırdı sonra temizledi dışını filan daha sonra sonta taktı onu takarken biraz hissettim ama sanki gıdıklar gibi sonra iğne vurdu iğneyi hissetmiyorsun zaten hiç sadece iğnedeki ilaç yumurtalıklara giden kanalları açtığından yani şişiriyormuş biraz onun ağrısı oluyor oda adet ağrısı veyada gaz sıkışması gibi canım sonra film için normal masaya yatıyorsun o sunta ile 2 tane daha ilaç veriyor yumurtalıklarının açık olup olmadığını görüyormuşun o ilaçıda salarken sadece soğukluk hissediyorsun yani korkulacak bişey yok hele ben en ufak bir ağrımda hastanede soluğu alıyorsam tüm işlemler en fazla 10 dk dahi tutmaz benim ilk işlemler doktorun yazıhanesinde yapıldı suntaydı iğneydi sonra o şekilde ayağı kalktım pantolonumu giydim ve 5 dk yere arabamızla gittik ordada çekim 2 dk sürmedi...

4. 25 Mart 2010
  5. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba
    bende 3 hafta önce çektiridm. adana başkentte. korkulacak birşey yok. bende önce çok korktum benden önceki çok bağırdı o nedenle önce kendimi kastım psikolojik olarak ama baktım boşuna kasıyormuşum kendini rahat bırak, çok kısa sürdü bittiğini anlamadım bile. sen adanada nerede çektireceksin.

6. 25 Mart 2010
  7. adana1301

adana1301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben balcalıda çektiricem çünkü doktorum orda bakalım hayırlısı orayla ilgili bi şey duydun mu

8. 25 Mart 2010
  9. adana1301

adana1301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm ben balcalıda çektiricem doktorum orada sen ne kadar ödedin bu işin masrafı ne acaba

10. 25 Mart 2010
  11. adana1301

adana1301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler burdan okuduklarım ve duyduklarım gerdi beni ama bebiş istiyosak katlanıcaz umarım benimki de az ağrılı olur normalde vajinal muayenelerde pek canım yanmıyor

12. 25 Mart 2010
  13. sutbeyaz

sutbeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu rahim filmi için ne kadar ücret ödediniz...hastaneden hastaneye değişiyomuş,ben tekirdağda özel bi hastaneye sordum 250 lira dediler...çektiren arkadaşlar ne kadar ödediniz.

14. 26 Mart 2010
  15. prensesss016

prensesss016 53' e yolculuk..... Üye

Beğenildi:
    116
    Ödül Puanları:
    163
    slm arkadaşlar bu rahim filmini bende 1 ay önce çektirdim bende çok korkmuştum baştan çok tedirgindim ama acı çekmedimde diyemem ama ayını adet sancısı gibiydi yalnız biraz şiddetliydi ama sadece 3-5 dk sürdü soyunup önlük giydim sonra masaya yattım doktor önce rahim bölgesini temisledi sonra iğne batırdı unları hiç hissetmedim sonra ilacı verdi ne olduysa o zaman oluyo işte ilaç rahme yabancı olduğu için rahimde ilaç verilince kasılmalar oluyo buda adet sancısı gibi bi sancı yaratıyo ama çok uzun sürmüyo eğer çok korkuyosanız anestezili çektirebilirsiniz kızlar ben özel hastanede çektirdim 150 tl ödedim ama anestezi isteseydim artı 100 tl daha ödücektim ama ben istemedim. rahim filminden sonra hamile kalanları çok okudum bakalım kısmet gerçi Allah istedikten sonra herşey bahane kızlar bunu aklınızdan çıkarmayın çekileceklere şimdiden geçmiş olsun diyorum

16. 26 Mart 2010
  17. aren

aren Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    balcalıda para ödemezsin herhangi bir sgk kurumuna tabiysen. ben başkente 30.00 tl fark verdim.
    benim iş arkadaşım balcalıda çektirmişti. onun canı çok yanmış ama onun zaten ağrı eşiği düşük. farklı bir işlem olacağını sanmıyorum.
    balcalının hangi doktoruna gidiyorsun. bende önceden oraya gidiyordum , imde asistan kadın doğumda , dışardan cüneyt beye gidiyordum ama muayeneye git kontrole testler için balcalıya git o nednele başkent bana daha rahat geldi başkente gittim sonradan.

18. 26 Mart 2010
  19. adana1301

adana1301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm doktorum murat bey memnuum ondan bakalım korkum biraz geçti gibi