rahim filmi çektirenler ve rahmi ters olanlar yardımlarınıza ihtiyacım var :((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve raebzeh tarafından 17 Haziran 2010 başlatılmıştır.

17 Haziran 2010
    Konu Sahibi : raebzeh
  1. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bugün dr a gittim dr rahmin ters dönmüş dedi.bilmiyorumkismile.aşılama yapılabilir dedi..böyle olup kendiliğinden hamile kalanlar var mı?

birde rahim filmi istedi dr salı günü çekinicemboshayallersmilebilmiyorumkismileağrılı oluyomuş dr un dediğine göre..bana biraz cesaret verin canlarıımm...çok ihtiyacım var..hamile kalamıycam mı tekrardan..mafoldumben

hepinize çok çook teşekkür ederim canlarıımm beniiimm..

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞenizŞeniz

2. 17 Haziran 2010
  3. evhan

evhan bebişim sağ sağlimgel.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Canım benımde rahmım ters ama ben hamıle kalmıŞtım dıĞer soruna cevapsa bence gıt Özelde yaptır ımkanın varsa orada uyuŞturarak yapıyolarmıŞ geÇmıŞ olsun tekrar Ümıdını kaybetme sakın

4. 17 Haziran 2010
  5. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sağol canım benimopuyorumnanaktanbende anlamadım..kızımda hiç böyle bişey yaşamadım..sonradan olması neden kaynaklanıyo acaba anlayamadım..özelde yaptırıacam ama dr hiç bahsetmedi uyuşturup uyuşturmayacağından..ağrıkesici hap yazdı o gün getir dedi..sanırım onu içirecek..bilmiyorumkismileteşekkür ederim canım beniim..opuyorumnanaktanŞeniz

6. 17 Haziran 2010
  7. evhan

evhan bebişim sağ sağlimgel.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    hakkında hayırlısı olsun canım ya inşallah acı çekmeden olur biter benden de istemiştiler ama ben yaptıramadım korkudan inşallah canın yanmaz bu arada hayırlı kandiller olsun inşallah

8. 17 Haziran 2010
  9. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    sağol canım benim.inşallah canım yaaa:kedi:.bende istemiyordum ama rahmin ters dönmüş dedi rahim filmi çekelim dedi..başka çarem yok acılıda olsa çekinmem en doğrusu sorunum ne öğrenmiş olurum..benneyaptımkiama korkmuyo değilim haniibilmiyorumkismile..sizinde kandiliniz mübarek olsun canım..opuyorumnanaktan;Rabbim bu mübarek günün yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul eylesin..amiiinnn...:Saruboceq::Saruboceq:

10. 18 Haziran 2010
  11. sebnemgun

sebnemgun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben film çektirdim cnmm hiçte korktugum gibi olmadı hiç bişey anlamadım desem yeridir kasılmalar oluyor amaa canım yanmadı dr.umda eli çok hafifti narkoz falanda olmadım gittim çektirdim yürüyerekçıktım:) korkmaa hayırlısıyla bir anda olur biter sakın kasmada kendini.diğerine gelincede benm bi arkadasımda rahimi tersti hamilede kaldı diğer bi sürü problemi wardı ama oldu olmucak diye bişey yok.bir an önce halledersin inşallah filminide çektirirsin hamilede kalırsın hayırlısıyla...

12. 18 Haziran 2010
  13. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok sağol canım benim..opuyorumnanaktaninşallah:Saruboceq:cesarete ihtiyacım var..yerimsenibenopuyorumnanaktanŞeniz

14. 18 Haziran 2010
  15. darkangellove58

darkangellove58 prensesim büyüyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    101
    canım bende geçen ay rahim filmi çektirdim.sadece 10 dk sürdü hiç ağrı hissetmedim sakın önyargılı gitme hiç acı hissetmiyorsun ve çok kısa sürüyor ama ben özelde çekindim belki onunda faydası mutlaka olmuştur

16. 18 Haziran 2010
  17. raebzeh

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim canlarıımm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanŞenizŞenizbeni çok rahatlattınız..inşallah salı günü hayırlısıyla ağrısız acısız geçiririm:Saruboceq::Saruboceq:

18. 18 Haziran 2010
  19. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım banada rahmin ters dediler ve ben 3 ay sonra kendiligimden hamile kaldım takma kafana