Rahim Filmi Çektirenler

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve ayla3567 tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ayla3567
  1. ayla3567

ayla3567 zamanla yarışıyoruz.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm ben pazartesi yada salı günü rahim filmi çekileceğim bebiş istiyoruz fakat 5 aydır olmayınca testler yapturdık yaptırmadığımız sadece bu kaldı yumurtlama sorunumda varmış ben rahim filmi sonrası gebelik şansının arttığını duydum bu şekilde filmden sonra gebe kalanlar varmı yardım istiyorummm:1no2:

2. 5 Haziran 2009
  3. medilevo

medilevo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle merhaba ben 3 ay önce cektirdim ama bende bebiş yok canım umarım sende işe yarar

4. 6 Haziran 2009
  5. ayla3567

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm inş. işe yarar allah hepimize hayırlısını versin bekliyoruz bakalım heyecanlıyım bakalım pazartesi gidecem bakalım bişi çıkmazsa aşılama yapacaz galiba

6. 7 Haziran 2009
  7. sonroman

sonroman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah sonuç iyi çıkar bende çektirmiştim bişi çıkmamıştı..

8. 7 Haziran 2009
  9. gonca_33

gonca_33 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım ben geçen sene eylülde çekildim.ondada bir sorun yok.2 5 yıl önce düşük yaptım.sonrada olmadı kısmese buay aşılamam yapılack.ama rahim röntgeninden sonra kendiliğinden hamile kalanda varmış.bende bir işe yaramdı o ayrı bir konu (pco hastasıyım)benneyaptımki

10. 7 Haziran 2009
  11. ayla3567

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm hepinize arkadaşlar bakalım bende çektireyimde doktorum aşılamaya gideceğimizi söyledi bana bağlıymış ne zaman istersen yaparım dio ama ben bekleyeyim diorum bi kaç ay daha belki normal yolla olur filmden sonra başka alternatif kalmadı zaten eşimdede sperm hareketliliğindede biraz yavaşlama var oda ilaç kullanıo belki işe yararlar ne zahmetli işler bunlar yaaa

12. 9 Haziran 2009
  13. ayla3567

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm kızlar bugün rahim filmi çektirdim inanın kendimi o kadar rafatlatmıştım ki taki o ilacı verene kadar acıyı veren inanınki sadece o ilaç o anda çok ağır bi sancı ve kramp girio daha sonra sıvı içeriden akmaya başlayınca rahatlıosun bide benim 2 tüp ilaçla 2 sefer yapıldı yanlış çekim yaptılar ondan ama yinede ne kadar acı verici olsada anezteziye gerek yok ben bi yarım saat dinlendikten sonra hastaneden evime yürüyerek döndüm yakın sayılır evime yani korkmayın derimve sonucunuda alınca çektiğim acıyı inanınki unuttun bile bi rahatlama geldi çünkü temiz çıktı herhangibir tıkanıklık yokmuş şimdi önümüdeki ay ilaç tedavisine başlayacaz artık inşallah sonuçlarını en ii şekilde alırız hepimizzzhihoyyyt

14. 11 Haziran 2009
  15. zeynocannn

zeynocannn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar;
    ben 3,5 -4 ay önce çektirdim rahim filmini çok ağrılı dediler hatta bağırtacak kadar ağırıyor dediler korktum erteledim 5-6 ay sonra baktım bebiş olmayacak başka türlü gittim çektirdim ve boşuna korkmuşum adet sancısı başlarken nasıl hafif bi ağrıyla başlıyorsa ilaç verildiğinde de öyle hafif bi ağrı geliyor en çoğu 5 saniye sürüyor ağrı, ben bakır köyde çektiirdim gitmeden öncede psikolojik olarak kendimi kandırayım dedim etkili bir ağrı kesici içtim filmi çektirir çektirmezde kalkıp yürüdüm yani hiç büyütmeyin çevreye de kulak asmayın ağrıyormuş falan die hem filmi çektirdiğiniz ay hamilelik şansınız yükseliyormuş kanallar ilaçla açıldığı için tabi ben hamile kalamadım o ayrı:)

16. 17 Temmuz 2009
  17. akdeni

akdeni Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar pıso hastalıgı nedır

18. 27 Temmuz 2009
  19. malatya__44