Rahim Filmi Çektirenler

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve uumlran tarafından 14 Ekim 2010 başlatılmıştır.

14 Ekim 2010
    Konu Sahibi : uumlran
  1. uumlran

uumlran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    salı günü rahim filmi çektirecem ve çok korkuyorum bana yardımcı olurmusunuz

2. 14 Ekim 2010
  3. liefde

liefde Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    sakin korkma ben cektirmistim cevremdekiler ya da internetten hep aman cok zor filan diyorlardi, oyle bi stresle gitmistim ki sonradan cok pisman oldum yani benim iki tup acikti sonra o ay hasta olmadan hamile kalmistim sonra dusuk yaptim bi kac ay once ama rahim filmiyle bi alakasi yoktu dusugun doktorum dedi:)

sana nasil oldugunu anlatayim istersen vajinana bi alet takiyorlar walla adini hatirlamiyorum simdi:KK70: baski hissediyorsun sadece ,sonra kanulle rahmin icine ilaci siktiklarinda anda film cekip tuplerin acik olup olmadigini goruyorlar.

sadece ilaci siktiklari anda adet sancisi gibi bi kac saniyelik bir kramp giriyor o kadar hic korkma sadece rahat ol :)))

4. 14 Ekim 2010
  5. uumlran

uumlran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım çok teşekkür ederim rahatlattın beni

6. 15 Ekim 2010
  7. Bilgemmm

Bilgemmm '' Sen koru Yaradan'ım '' Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşımın dediklerine katılmakla beraber derin nefes alırsan ve içinden kendi kendine bişeyler düşünüdrsen daha rahat geçer .. O aletin adı spekulum.. Onu takmak zor değil aslında .. İlaç sıkıldığında ince bir ağrı oluyor ..
    UMARIM GÜZEL GEÇER :)

8. 15 Ekim 2010
  9. mugegul87

mugegul87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    uumlran ben aylardır erteledim bu hsg olayını.ve artık zamanın geldiğini hissettim ne olacaksa olsun dedim ve eşimle birlikte tuttum hsg nin yolunu:)ben evlendikten sonra anadolu yakasında oturuyorum ve burda hsg çok kısıtılı kimi hastane çekiyor kimisinin aletleri bozuk ve eski usül.o çekenlerde çok pahalı hemde gene eski usul.yok bu böyle olmayacak dedim ve avrupa yakasında iki saatlik uzaklıktaki fındıkzade radyotom görüntüleme merkezini seçtim.iyikide seçmişim.gittiğimde de çok korkuyordum ama ağrısız acısız olduğunu bildiğim için biraz iyiydim neyse girdik konuştuk uzmanlar ile.önlüktü hazırlıktı derken yattım masaya.ve gerisi..işlem sona ermek üzere ben ha şimdi canım yanacak derken bitti bile işte bukadar sadece sağ tüpümde adet sancısının en en en hafifini hissettim ilaçtan ve basınçtan dolayı sakın sakın korkma yoksa ben yaptıramazdım hiç bir alet rahimini acıtmıyor sadece rahime dokunulduğunda geriliyosun hepsi bu..

10. 15 Ekim 2010
  11. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    3 gun once cektırdım bnde korkudan zor gırdım ıcerıııııı dusun
    benım hem catım dar hem 6 aydır vajınısmus hastasıydım 1 yıl oldu ıyıleselıama hala hem jelsiz bıle ılıskıye gıremeyn bırıyım hm jınekolojık muayene bıle adam akıllı olamayan bırydım dusun yanı bu kadar sorun bırı oldugum halde cok basıt bır sekılde cekıldım cok sukur sakın korkma herkes cok abartıor emın ol ne kanama ne bişi 15 dk yazıo benımkısı tam 5 dk surdu

12. 16 Ekim 2010
  13. nilni

nilni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben geçen perşembe çektirdim canım.anestezili yaptı doktorum,hiç bir acı duymadım.
    eğer imkanın varsa kesinlikle anestezili çektir.doktorunda iyi bir doktorsa hiç korkma.birde internette yazan saçma sapan korkutucu şeylere inanma.ben inanıp çok korkmuştum,korkulacak hiçbir şey yok.

14. 16 Ekim 2010
  15. mugegul87

mugegul87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır kesinlikle anestezisiz çekilmeli bu kadar abartılıcak birşey yok lütfen kafa karıştırıp insanları korkutmayalım.ağrısız acısız çeken görüntüleme merkezlerinde hiç bir acının a sını duymuyorsunuz ben ve benim gibi bir sürü insan hiç birşey hissetmeden çıktı.kesinlikle anesteziye gerek yok.abartmak huy oldu.

16. 17 Ekim 2010
  17. uumlran

uumlran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    çok teşekkür ederim kızlar beni çok rahatlattınız allah razı olsun

18. 17 Ekim 2010
  19. turkuaz

turkuaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bende geçtiğimiz perşembe günü çektirdim ve çok şükür güzel geçti,sadece ilac verilirken adet sancısı gibi bi sancı oluyor,inş tüplerin açık çıkar cnm korkmana hiç gerek yok...