Rahim filmi (HSG) tecrübesini yaşayanların paylaşım alanı..

Konusu 'Jinekoloji' forumundadır ve vicdan tarafından 26 Mart 2007 başlatılmıştır.

26 Mart 2007
    Konu Sahibi : vicdan
  1. vicdan

vicdan ~ справе&#1076 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar rehim filmi cektirmem gerekiyor fakat jinekologumu genel anestezi için ikna edemedim:çok üzgünüm: Yaptığım araştırmalar son derece gözümü korkuttu.Bu konuda tecrübesi olan arkadaslar paylasırsanız cok mutlu olurum.Şimdiden tesekkürler.
  2. 26 Mart 2007
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    48
    Özel Mesaj At
    Ne lokal ne genel anesteziye ihtiyaç yok. Sadece 10 dk süren bir operasyon. Ben iki kere çektirdim.Hiç korkma.
  4. 26 Mart 2007
  5. vicdan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kuzum tesekkür ederim.Öyle korkutucu seyler duydum ki:çok üzgünüm: İnanılmaz stres yaptım elimde olmadan.
  6. 26 Mart 2007
  7. gulen

gulen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bende geçen ay çektirdim.sol kanalım da kapalıymış açıldı.ama hiç bir acı,ağrı falan olmadı sakin ve rahat ol.10 dakikalık bir işlem.
  8. 26 Mart 2007
  9. vicdan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Çok tesekkür ederim arkadaslar.inanın rahatladım.
  10. 26 Mart 2007
  11. karamio

karamio Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende 15 gün önce çektirdim canım.benim doktorum da anestezi uygulamadı.10 dakika sürüyor.korkulacak bişey yok.tamam ağrıyor ama dayanılamıyacak kadar değil tabiki.zaten işlem çok kısa sürdüğü için anlamıyosun bile.inşallah allah hepimizin uğraşlarını görür ve bizi sağsalim bebişleirmize kavuşturur kızlar.allah isteyip de sahip olamayan tüm kadınlara sağlıklı bebekler nasip etsin.dualarımızı karşılıksız bırakmasın.hiç korkma canım.içini ferah tut.
    roza_87 bunu beğendi.
  12. 26 Mart 2007
  13. CeylinNaz

CeylinNaz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    amin karamiocum Vivdancım hiç korkma sadece adet ağrısı gibi hafif bi ağrı oluyo o kadrcık hem bebişine giden yolda bi adım daha atmış olucksın inş yakında kavuşursun bebişine sevgiyle kal
  14. 29 Mart 2007
  15. vicdan ne oldu çekildi rahim filmin. Çekildiyse sonuçların inşallah iyi çıkmıştır. çekilmediyse hiç korkma çünkü bende çektirdim mart 15'te daha çok yeni yani. hazırlanmanla birlikte 10 dk süren bir işlem canım. biraz ağrı oluyor ama oda hafif adet ağrısı gibi canım. inan korkulacak bişi değil. bende olmadan önce internetten araştırma yapmıştım ve kafam çok karışmıştı fakat hiç endişelenecek birşey olmadığını gördüm...
  16. 29 Mart 2007
  17. vicdan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canlarım hepinize ayrı ayrı tesekkür ederim:çiçek: Sevarcım regl bitiminden hemen sonra cekiliyormus yaklasık 15 günüm var,merakla bekliyorum:1rolleyes:
  18. 29 Mart 2007
  19. haydi hayırlısı canım. Sen rahat tut kendini ve sonuçlarında temiz çıkacaktır inşallah canım. Ben çektirdiğim görüntüleme merkezine kendi sonuçlarımı öğrenmeden önce sormuştum genelde çıkan sonuçların oranı nedir diiye. Aldığım cevap yüzümü güldürmüştü, Dr. %90 temiz çıkıyor dedi ve çok şükür benim sonucumda temiz çıktı. Darısı senin başına canım