rahim iltihaplanması gebeliğe engelmi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve xsxeker pembe tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : xsxeker pembe
  1. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    CADIARZUselam kızlar lkkez temmuzda rahim iltihplanması oldu.ilaçlarımı düzenli olarak kullandım geçti ancak aradan ikiay geçmesine rağmen tekrar etti ve sanırım çikolata kistimde tekrar etti emin diilim dedi doktorum şimdi öğrenmek istediğim şey gebelik olmazmış bu durumda doğrumu:KK43:CADIARZUCADIARZUCADIARZUCADIARZU

2. 12 Eylül 2008
  3. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    benim bildiğim kadarıyla iltihap tam kurumadan hamile kalamıyorsun.kalsan da bebek düşüyor..
    ama çikolata kistiyle ilgili hiç bir bilgim yok.
    Allahım yardımcın olsun inşallah.
    :Saruboceq:

4. 12 Eylül 2008
  5. flapy

flapy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rahim iltihaplanması hamileliğin süresini kısıyor

Rahim iltihaplanması hastalığını yaşayan kadınlar, dış gebelik problemi riskini taşıyorlar. Döllenmiş yumurtanın, döl yatağı yerine boruda ya da olmaması gereken bir başka yerde gebelik oluşması sorunu gerçekleşebilir. Norveç'te yapılan bir araştırmaya göre, önceden rahmi iltihaplanmış kadınlarda iki kat daha fazla dış gebelik riski var. Döl dışında oluşan bir gebelik içeriye taşınamayacağı için bunun alınması gerekiyor.

Canım yukarıdaki yazıyı okuduğum bir siteden kopyaladım. İnşallah bir an önce iyileşir ve bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. Tedavi edilmeyecek bir hastalık değil. O yüzden canını sıkma.

6. 12 Eylül 2008
  7. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    çok saolun kızlar işte biraz takıldım naapıcam bilmiyorum kistimde tekrar nüksetmiş buda iiice kafamı karıştırdı canımı sıktı açıkçası:KK43:
    doktorum bu bilgilerin hiç birini vermiyoda bana naapmalıyım bilmiyorum korkuyorumda biraz tekrar amelyat olmaktan bak flapy senin verdiğin bilgilerin birini bile wermedi dr bilmiyom hayırısı tekrar teşekkürler

8. 13 Eylül 2008
  9. xsxeker pembe

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    kendimi berbatın ötesinde hissediyorummmm