Rahim kalınlığı hamilelik belirtisimidir

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Emanetci tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Emanetci
  1. Emanetci

Emanetci Rabbimin hediyeleri Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar size bi sorun var. bugün doktora gittim. takibe başlamak için görüşmeye. adetime 5 gün var. doktor karından baktı ve rahim kalınlığın 17 mm dedi. ve yumurtlamada olmuş hamile olabilirsin dedi. tahlil yaptırdım. saat 3te alacam. sizce rahim kalınlığı hamilelik belirtisimidir

2. 9 Ocak 2009
  3. Emanetci

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım inşallah öyledir. senin bu konuda bilgin varsa benide bilgilendirimisin canım.

4. 9 Ocak 2009
  5. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    evet bende doktora gittiğimde rahim duvarın kalınlaşmış yüzde 80 hamilesin demişti ve hamileydim benimkinin sonu kötü bitti inşallah sen hamilesindir ve sağ sağlim kucağına alırsın

6. 9 Ocak 2009
  7. buneyaa

buneyaa Ceylinim Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende geçen ay doktora gittiğimde rahmin kalınlaşmış dedi ama adet oldum.Benim merak ettiğim rahim kalınlaşarak vücut hamileliğime alışıyor. Yada kötü bişeymi bu rahim kalınlaşması bilgilendirirseniz sevinirim.S&U Arkadaşım inş hamilesindir sende.Allaha emanet olunuz.

8. 9 Ocak 2009
  9. Emanetci

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    amin canım inşallah hepimize nasip olsun. canım progesteron tahlili istedi ondan anlarız dedi ama. bakalım artık. benim 5 gün kaldı sana kaç gün kala demişti bide kaç mm ydi hatırlıyormusun canım

10. 9 Ocak 2009
  11. Emanetci

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok teşekkür ederim. ben araştırdım ama yanlışta olabilir. yumurtlama olduktan sonra eğer döllenme olduysa gormonlarda artış oluyormuş ve rahim kalınlaşarak yer yapıyormuş bebeğe. yani bu östrojen ve progesteron hormonunun yani hamilelik hormonlarının yükselmesi anlamına geliyormuş. ama bak yanlışta olabilir.

12. 9 Ocak 2009
  13. buneyaa

buneyaa Ceylinim Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim adet günüme 1 gün vardı.Doktor bana adet olacağın zaman ve hamilelik ilk zamanlarında rahimde kalınlaşma olur dedi.Bak Sende yumurtlamada olmuş.İnş hamilesindir.Rabbim bebek isteyen tüm kullarının yüzünü güldürsün..

14. 9 Ocak 2009
  15. uzay20

uzay20 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende adetim 3 gün geçince gitmiştim dr.a kese görünmüyor ama rahimde kalınlaşma var hamile olabilirsin demişti ve hamileyim.İnşallah sende hamilesindir.

16. 9 Ocak 2009
  17. Emanetci

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim 5 gün var. peki adet belirtiside olabilirmi. ne bilim hiç umudum yok inanki. 3,5 yıl oldu. umut kalmadı içimde.

18. 9 Ocak 2009
  19. Emanetci

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım varmıdır acaba yaaa. senin kaç mm olduğunu hatırlıyormusun. bide doktor hcg istemedi. progesterondan anlarız zaten dedi. yüksekse hamilesindir. bak senin 3 gün geçmiş benim daha 5 gün var