rahim kenarında çıkan siğiller hakkında

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve demircik tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : demircik
  1. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 37 haftalık hamileyim bilgisi olan varsa yazsın bnde şuan öğrendiklerimi paylaşmak istedim rahmimin kenarında küçük bi siğil fark ettim et beninede benziyo doktoruma gösterdiğimde bunun hpv diye bi viristen kaynaklandığını her türlü şeyden bulaşabileceğini tokalaşma öpüşme sir ağda vs ve uzun zaman önce vucuda girip vücut direncinin en düşük olduğu anda ortaya görünür vaziyette çıkabileceğini sööledi hamile olduğum için vücut direncim düşük bu yüsden çıkmış şuan da bir müdahele söz konusu diilmiş fakat bn normal doğum istiyordum ısrarla fakat bunun bööle bir durumda mümkün olamayacağını öğrendim ilginçtir ki çocuğun ses tellerinde nodül oluşumuna yol açıyormuş normal doğum olursa ve tehlikeliymiş bu nedenle sezeryan doğumu tercih etmeliymişim çok üzüldüm doğumdan sonrada mutlaka yakılması gerekiyormuş bulaşıcı olduğundan eşede geçme olasılığı varmış fln bööle bi durumu olan varsa önemseyin lütfen bn ilk gördüğümde doktoruma bile söölesemmi acaba diye tereddüt ettim önemli olmayacağını düşündüm fakat tam tersi oldu sizlerdede bööle bi durumu olan varsa mutlaka önemseyin unutmayın gözle görülmeyebiliyorda ilişkide yanma akıntı vs şikayetleride olabiliyor hafife almayın bilginiz olsun mutlaka doktorunuza danışın semeer testi gerekiyormuş mutlaka yaptırın özellikle hamilelikte asla normal doğumu önermio doktorlar bilginiz olsun bu durumu yaşayan varsa veya bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen çok panik oldum bn hepinize hayırlı doğumlar diliyorum :çok üzgünüm:

2. 4 Mart 2009
  3. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Bende siğil gibi değilde sivilce gibi bişey çıktı, bekarkende arada bir çıkardı, dediğim sivilce serçe parmağın tırnağından biraz daha küçük. Bu hafta sonu doktora gidicem inşallah önemli bişey yoktur.

4. 4 Mart 2009
  5. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    demircik tam oalrak nerde çıktı cnm ya
    bak şimdi bende korktum
    dış dudaklarda deilde
    ikinci yani baya içte bende de var sanki
    ama tam olarak görmiyorum
    siğil mi
    sivilcede değil
    siğlde değil
    yara gibi ama kopmadı
    biraz daha aydınlatırsan sevinirim.

6. 4 Mart 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım ikinizedde geçmiş olsun aşkkırıntısı umarım önemli bişey değildir.demrcik korkma rabbim korur dua et korktukça bizide bilgilendirdiğin için teşekkür ederiz çok dikkat edelilecek birşey değil çünkü.

8. 4 Mart 2009
  9. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    bu siğiller normal doğumlarda bebişin kör olabilmesine yol açabiliyormuş. hamile arkadaşla çok dikkat etsinler... doktor kontrollerini aksatmasınlar..

10. 5 Mart 2009
  11. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkürler kızlar ya bnde yeni farkettim kızlar hiç önemsemedim dedimya doktora bile ööölesine sööledim ama önemliymiş baya çok korktum tam rahmin kenarında et beni gibi ucu var minicik bir sivilceyede benziyor dikkatli olmakta fayda var dün nst çektirdim iyi çıktı doktorumla tekrar konuştum kesin haftaya sezeryanla doğuma giriyorum doğum sırasında nasılsa uyuşturulacağım için siğilide yaktırabilirmiyim dedim olur dedi onuda hallettireyim sonra bebişle zor olur yani haftaya bebişime kavuşuyorum kızlar allah hepinize nasip etsin sağlıklı doğumlar diliyorum:))

12. 5 Mart 2009
  13. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy canım çok sevindim senin adına az kalmış bebişine kavuşmana inşallah siğilinide yakarlarda kurtulursunn hem uyuyacağın için hissetmezsinde Allah hayırlısıyla kavuştursun

14. 6 Mart 2009
  15. demircik

demircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    saol hayatım evt ya çok az kaldı minişimle kavuşmamıza allah hepimize sağlıklı ve kolay doğumlar nasip etsin:)))))

16. 9 Şubat 2010
  17. nihim

nihim nhl Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar bende 37 haaftama yeni girdim sabahtan beri rahimimn kenarı agrıyordu bi ayna ıle bakayım dedim kırmızı sivilce gibi bişey gördüm deyemiyorum üzerine bile oturamıyorum cok acıyo ...ya bende normmal dogum istiyordum bak şimdi korktum acaba hemen dr arayıp solesem mi...

18. 9 Şubat 2010
  19. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Allah kahretsin bendede var gemide ilk bastan beri ama ben o sivilce felandir diye onemsemiyorudm
    çok tedirgin oldum