rahim perdesi için ameliyat olan var mı?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve sumahan tarafından 28 Nisan 2008 başlatılmıştır.

28 Nisan 2008
    Konu Sahibi : sumahan
  1. sumahan

sumahan Guest

merhaba arkadaşlar.. ben sitenizi yeni keşfettim.
    çok hoşmuş... belki bana da yardımcı olabilirsiniz.
    rahmimde perde olduğu anlaşıldı. 1 ay içinde ameliyat olmayı planlıyorum ama çok da endişeleniyorum. bu ameliyatı olan varsa biraz anlatabilir mi?
    ben Yücel Karaman'a gittim. bu konuda en iyilerden olduğu söylendi.
    fikri olan var mı?

2. 29 Nisan 2008
  3. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba bendede perde vardı bende 20 gün önce ameliyat oldum eğer ameliyatını itinalıyaparlarsa sorun olmuyor birde histeroskopi ile yapılıyor. Bana laparoskopide yapmıştı doktor aynı anda hem rahmin durumu hakkında tam bilgi sahibi olmuş hemde histeroskopi ameliyatları özen isteyen ameliyatlar. Geçmiş olsun

4. 29 Nisan 2008
  5. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Rahim anomalileri topiğinde bu konuyla ilgili bir süre yazan arkadaşımız var oraya katılabilirsin.

6. 29 Nisan 2008
  7. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    aramıza hoşgeldin,
    ben doktora gittiğimde bir hanımla tanıştım canım. 4 kez düşük yapmış, düşüklerin sebebini araştırırlarken rahimde perde olduğunu tespit etmişler, kapalı ameliyat ile perdeyi almışlar, sonuçlarını göstermeye gelmişti doktora. gayet iyi görünüyordu fazla bir rahatsızlığı da olmamış, geçmiş olsun canım.

8. 29 Nisan 2008
  9. sumahan

sumahan Guest

gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederim ...
    zeyhat'cım, senin ameliyatın problemsiz geçti sanırım.
    kim yaptı, nerde oldun, öğrenebilir miyim?

10. 29 Nisan 2008
  11. zeyhat

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba benim ameliyatım çok iyi geçti zaten her kadın doğum uzmanı yapmıyor. Ben çok araştırdım doktorlardan yana evhamımdır. Sonunda bir prof. buldum. Rahim anomalilleri ve infertilite üzerine eğitim almış çok tecrübeli süper doktor. Prof. Dr. Fatih Durmuşoğlu. Marmara Ünv. Kadın Hastalıkları Ana Bilim Dalı Başkanı. Ben hatta jinekoloji bölmününde böyle bir başlık açıtm: "Bu Doktoru Güvenle ve Önemle Tavsiye Ediyorum" diye dilersen ordan bakıp bilgi alabilirsin

12. 29 Nisan 2008
  13. sumahan

sumahan Guest

bir kaç şey daha sorabilir miyim?
    doktor ameliyatı nerde yapıyor, üniversite hastanesinde mi, yoksa çalıştığı başka bir hastane var mı? ve sakıncası yoksa ameliyat kaça maloldu?

14. 29 Nisan 2008
  15. zeyhat

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
  16. 3 Mart 2009
  17. TOPRAK AYDIN

TOPRAK AYDIN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar bende de benzer durum var. daha önce de birçok kez yazmıştım.çift rahim var bendede iki ay önce 27 haftalık bebeğim ölü doğdu. kimi doktor hemen ameliyat dedi en son gittiğim izmirdeki doktor ise kesinlikle ameliyat olma deyip birçok tahlil istedi. ne yapacağımı bilmiyor aynı acıyı tekrar yaşamaktan çok korkuyorum. bu arada rahim anomalileri topiğine nasıl giriliyor.

18. 3 Mart 2009
  19. Krizantem_

Krizantem_ ஐ♥ bí яτ α и &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm Toprak gecmis olsun Allah sabirlar versin, rahim anomalilerine bu linkten ulasabilirsin
    http://www.kadinlarkulubu.com/tup-bebek-ozel-bolum/201614-rahim-anomalileri.html