Rahim tersliği hakkında bilgisi olanlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve MAVXIX tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

10 Şubat 2009
    Konu Sahibi : MAVXIX
  1. MAVXIX

MAVXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar beni geçen ay adet düzensizliğim vardı doktora gittim ulrasonla muayne etti ve rahmimin ters olduğunu söyledi bebek istiyorum %15 şansım olduğunu söyledi bu konuda bilgisi olanlar lütfen benimle paylaşabilirlermisenağlama

2. 10 Şubat 2009
  3. bulut

bulut Allah büyüktür.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok saçma ne biçim doktormuş o benimde ters ama doktor hiç bir zararı olmaz dedi kimi insanlar nasıl doğuştan solak olur bu da öyle bir şey canım doğuştan şekli öyle o doktoru varya ne yapmalı bilmiyorum insanların morallerini bozuyorlar böyle saça sapan konuşup ya..

4. 10 Şubat 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    rahmin ters olması demek ,rahmin arkaya doğru olması demektir..çocuğun olur neden olmasın..ayrıca hamile kalınca ve çocuk büyüdükçe öne gelir yani düzelirmiş..%15 şans demesine kızdım..bence alakası yok..benim tanıdığımında rahmi tersti,evlendi 3 ay sonra hamile kaldı..2 çocuk doğurdu..endişelenme

6. 10 Şubat 2009
  7. MAVXIX

MAVXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler arkadaşlar

8. 19 Şubat 2009
  9. eminekaraali

eminekaraali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde rahmim ters ama doktorum bunun gebeliğe engel olmadığını söyledi ayrıca hamile kalıp çocuk büyüdükçe rahim normale giriyormuş üzülme canım

10. 19 Şubat 2009
  11. byzbyzbyz

byzbyzbyz Guest

yaa ilginç ama benim de rahimim ters bir çocuğum var ancak bir yıldan sonra oldu ikincisine niyetlendik.2 seneye yakaşlaştı.hala gebe kalamadım.olmuycak diye bir sey yok ama zor tuttuyoo.üzülme canım ben iyi bir örneğim. çalışmalara devammmm:)))))))))))))))

12. 21 Mart 2009
  13. şekerbarby

şekerbarby Guest

bende yaza hamile kalmayı düşündüğüm için doktora gittim 2 gün önce,banada rahmin ters dedi ama hiç bi şekilde hamileliğe engel teskil etmiyo dedi,kontrolümü yaptı hersey normal dedi.rahim tersliği 10 kadının 4nde görülüyormus ve korkulcak birsey değilmiş,için rahat olsun bu konuda..

14. 21 Mart 2009
  15. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Buna rahim ters değilde, rahmin arkası dönük deniliyormuş.Doktorum demişti.Benimkininde arkası dönük hiçbir sorun yaratmıyor.Endişelenmeyin.

16. 21 Mart 2009
  17. gulsun37

gulsun37 Guest

canım benımde rahmım tersmiş ama hamile kaldım ama düsük oldu dr.bebek buyuyunce düzeliyor demsıtı bana sımdı tekrar çalsımalara basladık ama henuz bırsey yok bence sana söyleyen dr. abartmış bence hoscakal

18. 23 Mart 2009
  19. meduze

meduze Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Slm canım bende rahim tersliğini duydum ve bir çok sitede okudum yapılacak en iyi şey ilişkinin farklı şekilde olması o zaman rahme daha iyi sperm ulaşırmış.