rahim tersligi ve hamile kalma

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve xxxnezo tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

16 Eylül 2009
    Konu Sahibi : xxxnezo
  1. xxxnezo

xxxnezo Guest

slm.herkese birsey sormak istiyodum sizlere ben bir yıl önce hamile kaldım normal yoldan aşılama yaptırdım tutmamıstı aradan 9 ay geçti hamile kalamadım henüz çok dr. gittim hersey normal yumurtlama vs. spermler çok iyi rahim tersligi var fakat dünde prof.gittim 360 derece ters dedi rahmin herşey normal dedi fakat ters rahim dedi kanal kısmı arkada dedi söyleyen dr. tüp bebek bölümünden tüp bebek yapalım dedi hemen rahim çok ters olsada hamile kalamamı tekrar dr. söylemesinede çok üzüldüm.hikayeler dinliyorum rahim ters fakat çocukları var milletin tşk.ettim şimdiden bayanlar...

2. 16 Eylül 2009
  3. nix

nix Tek tesellim hayallerim.. Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    48
    benimde ters ama dr hamileliğe engel değil dedi...ama seninki 360 derece ters demiş ne demek bilmiyorum ama belki tüplerin ucları tamamen kapalıdır...

4. 16 Eylül 2009
  5. xxxnezo

xxxnezo Guest

nix canım hayır rahim flimi çektirdim açık tüpler rahim tersliginin derecesi olurumu anlamadım baska dr. hiç engel degil demisti sizde sorun nedir

6. 16 Eylül 2009
  7. nix

nix Tek tesellim hayallerim.. Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    48
    bizde sorun eşimde sperm şekli bozukluğu...benim rahim ters ama dr sorun değil dedi..tersliğin derecesi varmı bilmiyorum canım ya..

8. 25 Eylül 2009
  9. turkuaz

turkuaz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaa benimde rahim geriye dönükmüş ama engel değil demişti acaba ondan mı bebişim olmuyorr herkes farklı bişe söylüyor doğruyu bilen var mıııı????**

10. 25 Eylül 2009
  11. pulsargulsen

pulsargulsen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynen banada doktorum rahmin dışa dönük dedi ama hamile olmamamın sebebi bu değilmiş bizde de sebep bulunamıyor 3 yıldır herşey normal flmler ymurtlama 1 kez aşılama oldu geçen sene bu ay 20 gün sonra 2 aşılamayı denicez Allahım hakkımızda hayırlısını versin

12. 25 Eylül 2009
  13. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benimde adet dönemimde dönüyor sonra düzeliyor bu hamile kalmaya engel değil belki seninkide dönemseldir eğer öle olsaydı hiç hamile kalamazdın sonuçta kalmışsın bi kere

14. 26 Eylül 2009
  15. pulsargulsen

pulsargulsen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben hiç hamile kalamadım doktorlar bir neden bulamadı ilk aşılama başarısız şimdi 2 yi denicez..doktor rahmin dışa dönük olması sorun değil dedi ama çevreden bazı kişiler bu yüzdende olmayabilir diyor ne kadar doğru bilmiyorum öle aklıma takıldı..

16. 27 Eylül 2009
  17. gundogmadan

gundogmadan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu konu benimde kafami karistiriyor kizlar benimde rahim ters, doktor hic sorun degil dedi ama ben herseyimiz normal olmasina ragmen 21 ayda hamile kaldim. maalesef onuncu haftada kalbi durdu bebegimin. basa dondum. benim aklimda hep soru isareti rahim seklinden mi gec hmile kaldim diye? bir de bilen var mi bizler iliskiden sonra yuzu koyun yatmaliymisiz spermlerin ilerlemesi icin isin tuhafi sanki ben hamile kaldigim ay oyle yaptim tam emin degilim ya o aydi ya da onceki ay:))

18. 30 Eylül 2009
  19. xxxnezo

xxxnezo Guest

gündogmadan canım sana msj yazdım iletilmedi özelden senin hikayende benım gıbı bende basa döndum ters rahımlıler gec hamıle kalıyomus dr. dedi bana son gıttıgm prof.spermin ulasması zor dedi ters olanlara bilmiyorum ne yapmam gerektiginide piskolji denilende birsey kalmadı sevgiler...