rahım tüplerinin filmini çektıren varmı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ceci tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ceci
  1. ceci

ceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar rahım fılmı cektıren varmı aranızda hanı tuplerde tıkanıklık varmı dıye bakılıyormus ya adetlı ıken cekılıyormus nasıl olacak o canı acıyormu ınsanın lutfen cektırenler bırseyler yazsınlar

2. 1 Haziran 2008
  3. ceyda atalar

ceyda atalar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben cektırdım adet bıttıgı gıbı cekılıyor 11.gunumde cekıldım
    herkesın anlattıgı gıbı kötu degıl gercekten abartıldı bnde yorumları okudum çok korktum ama fılm cekıldıkten hemen sonra ayaktaydım dusun artık gerısını sen canım hıç bırsey yok korkulacak gercekten bana guven

4. 1 Haziran 2008
  5. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    bende adetten sonra cekildim o kadar abartilacak kadar acimiyo bende korkmusdum doktor yaninda biri gelsin demisdi odum kopmusdu ama hic bisey olmadi allaha sukur ....allah yardimcin olsun ! ! ! a.s.

6. 1 Haziran 2008
  7. ceci

ceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teskkuler ceydacım
    az once papatyanın yazısını okudum fılm cektirdigi gibi hamile kalmıs darısı bızım basımıza

8. 1 Haziran 2008
  9. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Bende geçen sene çektirdim adetin bitiminden 2 gün sonra çekilmesi gerekiyo...Daha öncede yazmıştım bunu benim canım çooookkkk yandı...Tekrardan çektirirmiyim onu bilmiyorum...

10. 1 Haziran 2008
  11. simla03

simla03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım hiç korkmana gerek yok bir arkadaşım yanlız gitmeye korktuğu için onunla birlikte gitmiştim dr da eşimin arkadaşıydı yanında olmama müsaade etti arkadaşımın ağrı eşiği çok düşük olmasına rağmen fazla tepki vermedi 3 dk da oldu bitti zaten sonra yürüyerek beraber çıktık gittik üstelik tıkalı tüp bu esnada açılmış 1 ay sonra da hamile kaldı hiç moralini bozma gözünde de çok büyütme a.s.

12. 1 Haziran 2008
  13. ceci

ceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım içim rahatladı sagolasın dua edın inş

14. 2 Haziran 2008
  15. esmerela

esmerela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    histerosalphingo (HSG) gafisini diyorsun sanırım kısırlık ve yumurtalıklar da sorunun olup olmadığını araştırmak amaçlı çekiliyor adetin bittiği gün çekiliyor zor bişi değil doğum pozisyonunda kanülle vajinaya girişi açılıyor ordan opak ilaç verilip ilaç veriliyor ilaçlı görüntü alarak tüplere bakılıyor kapalı mı açık mı diye... radyoloji teknikeriyim ben çekiyorum garifiyi ama dr un işi daha zor :)

GEÇMİŞ OLSUN

16. 2 Haziran 2008
  17. esmerela

esmerela Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    histerosalphingo (HSG) gafisini diyorsun sanırım kısırlık ve yumurtalıklar da sorunun olup olmadığını araştırmak amaçlı çekiliyor adetin bittiği gün çekiliyor zor bişi değil doğum pozisyonunda kanülle vajinaya girişi açılıyor ordan opak ilaç verilip ilaç veriliyor ilaçlı görüntü alarak tüplere bakılıyor kapalı mı açık mı diye... radyoloji teknikeriyim ben çekiyorum garifiyi:hooray: ama dr un işi daha zor :) :roflol:

GEÇMİŞ OLSUN a.s.

18. 2 Haziran 2008
  19. zelal63

zelal63 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bu ılacla tuplerın acılma olasılıgı varmı,bıde bu fılm cekılmeden hıcbısey olmuyo galıba