Rahim Yapışıklığı ve Kısırlık

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve filizim tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

27 Ocak 2009
    Konu Sahibi : filizim
  1. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Rahim yapışıklığı yüzünden kısırlıkla karşı karşıya kalan varmı?aranızda...............................................​
    CADIARZU

2. 2 Şubat 2009
  3. fisnur

fisnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrh canım bugün arkadaşımla doktora gittik tedavi amaçlı onunda rahımde yapışıklık çıktı ama ilaç tedavisi uygulayacağını söyledi doktor umarım öyledir senınkıde allah şifalar versın

4. 2 Şubat 2009
  5. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ne kadar süredir bir yapışıklık var o da önemli benimk çok yeniydi kürtajdan hemen sonra oldu ve doktor ilk önce orayı ince bir kanülle açtı bakalım bir daha ki adetimi bekliyorum.sonra rahim filmi çakilecek.Ne ilacı verdi arkadaşına??

6. 4 Şubat 2009
  7. fisnur

fisnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım 1 sene önce kis ameliyatı oldu oradan kalan bir yapışıklık kalmış ,adetın 3 günü gelmesını söyledı doktor ilaç tedavisi uygulayacağını söylemiş bebeğinin olmasını çok istıyor bende 6 aylık evliyim rabbim hepimizin gönlüne göre versın Allah yardımcınız olsun gerçekten bu tedavi işlemlerı çok zor arkadaşımdan bılıyorum

8. 4 Şubat 2009
  9. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Nasıl anladılar yapışıklık olduğunu rahim filmimi çektiler.İlaç açıyomuki orayıda............Sende daha çok yenisin canım ALLAH gönlüne göre versin..

10. 4 Şubat 2009
  11. gulsah1985

gulsah1985 ALLAH'IM SANA EMANETİZ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kıslarr 1.5 yıllık evliyim geçen yıl düşük yaptım ondan sonra hamile kalamadım.dr gittim rahimden baktı ultrason aletiydi galiba hiçbirşey yok dedi. acaba yapışıklık yaptığı ultrasondan belli oluyomu.rahim filmiyle aynımı acaba yumurtalıklarımı filan gördü yardım edin meraktan çatlıycam

12. 4 Şubat 2009
  13. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Belli olmuo canım ultrasonda ama adet görüyomusun sen adet görüyosan sorun yoktur ama çok azalma varsa veya görmiyosan bişi vardır..

14. 4 Şubat 2009
  15. fisnur

fisnur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rahim filmi istedi doktor ondan sonrada emar istedi emarda bişey çıkmamış ama rahim filminde gözüküyormuş nasıl bir tedavi uygulayacak bende merak edıyorum ,sen daha erken farketmişsin ama arkadaşım pekı doktorun ne dıyor nasıl bir tedavi uygulayacak bundan sonra

16. 4 Şubat 2009
  17. gulsah1985

gulsah1985 ALLAH'IM SANA EMANETİZ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim adet tarihlerim herşeyim normal sadece prolaktinim 26 biraz yüksek gynodel kullanıyorum adetim de herzamanki gibi nasıl bir azalma oluyo acaba.:uhm::uhm:

18. 4 Şubat 2009
  19. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Canım benmiki fark edilmiycek gibi değildi kürtajdan sonra adet olamadım ağrım çoktu yapışınca kan içeriye birikmiş orayı açtı bakalım ama bir daha adetimi bekliyorum şuan olcakmı veya az olursa diye tereddütteyim diye doktorum rahim filmi çekelim emin olalım dedi eğer çıkarsa spiral takıcak bi kaç ay o engelliomuş.....