Rahim Yırtılması

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve zeyhat tarafından 22 Mart 2009 başlatılmıştır.

22 Mart 2009
    Konu Sahibi : zeyhat
  1. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba benim kardeşimin eşi 2 aylık hamile. ıki gündür kanaması varmış. Doktor rahminin çok küçük ve ince olduğunu buna bağlı olarak 3 yerden çay kaşığı kadar yırtılmanın olduğunu ve bu kanın rahimden mesaneye aktığını söylemiş. Her yarım saatte bir 7 8 damla kan geliyormuş. Bu konu hakkında bilgisi olan varmı bu kanama nereye kadar devam eder. Tedavi şekli hakkında lütfen yorumlarınızı bekliyorum. Şu an bebek sağlıklıymış. Ama kanama devam ederse düşermiş. ılaç vermiş doktor düşmemesi için. Karışık yazmış olabilirim. Çok üzgünüm şu an. Bu durum anneye zarar verirmi.

2. 22 Mart 2009
  3. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    canım inan ne olduğunu bile bilmiyorum ama şunu dileyebilirm sizin için allah hayırlısını nasip etsin anneyede bebeğede zarar gelmesimn inşallah amin

4. 22 Mart 2009
  5. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Zeyhatcım hay allah ya..rahimde yırtılma değidir o,öyle olsa iç kanama geçirmezmiydi yengen? Hem 2 aylık bebek henüz çok minik olur rahmi yırtacak kadar büyük olmazki..Acaba başka bir doktora da mı görünse zeyhatcım? Morali nasıl bozukuyordur yengenin, off kendi hamileliğimdeki kanamam aklıma geldi...Kanı görünce delirecek gibi oluyordum, allahıma dua edicem, inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirir yengen...

6. 23 Mart 2009
  7. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Sağolun arkadaşlar. ılk gittiği hastanenin doktoru kanın rahimden mesaneye doğru aktığını söylemiş. Yoğunlukla kan idrarla geliyormuş. Başka bir doktorda yırtılma olmadığını söylemiş. Ama kanın mesaneye akması bana normal gibi gelmedi. ılk doktorun dediği rahim çok küçük ve çok inceymiş.

Bride dün telefonda resmen çırpınıyordu. Sesi titriyordu. Abla bebeğime bişey olacakmı diyordu. Çok üzüldüm. Oysaki biz bebekten çok kendine üzülüyoruz. Bugün 3. doktora gidecekler bakalım o ne diyecek.

8. 23 Şubat 2015
  9. hlmmrcn

hlmmrcn Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Canim benim bende ikinci hamileleigimi yaşıyorum ve ilki sezeryan ve yeni doğum yaptım henüz bebeğim sekiz aylık doktor rahim duvarının ince olduğunu ve rahmimin yırtılma ihtimali olduğunu söyledi riskleri var dedi ve riskleri bebeği kaybetmek anneyi kaybetmek veya rahmin alinmasiymis korkuyorum çok bebegime birşey olacak die