Rahimde kaşıntı ve şişlik

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sedef tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Nisan 2010
    Konu Sahibi : sedef
  1. sedef

sedef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba doktor hanım.adetım bıteli bir hafta olmuştu kanlı akıntım oldu bı kac kez.bunla beraber kahverengi,sarı gibi yeşil gibi kokulu bi akıntım oldu.kasıklarımda ağrı oldu,yanmada oldu.normalde de akıntım olıyodu ama şeffaf rengi vardı.eger cevaplarsanız çok sevınırım şimdiden teşekkürler a.s. merhaba doktor hanım daha önce bu başlıkta bı mesaj yazmıştım sizde doktora gıdın dıye mesaj yazmıştınız.doktora gıttım şikaytlerimi söyledim.kendisi bişey söylemedi sadece iki tane ilaç yazdı,biri vajinal krem,biri hap.AMA RAHİMDE ACAYİP KAŞINTI VAR,ŞİŞLİK VAR BUNLA BERABER KIZARIKLIK VAR RAHİMİN UÇ KISIMINDA DA ANLAYAMADIM BI ACI VAR. kremin adı CLEOCİN hapın adı ORNİSİD FORD.krem bitti ilacın ikincı paketine basladım.bunlar ilacın yan etkıleri olabılırmi.yardım ederseniz sevinirim.

2. 18 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam belki mantar enfeksiyonu olmuş olabilir. bu şişlik ve kaşıntı için bir tane flucan kapsul yutabilir ve travazol kremle de dış bölgeye sürüp rahatlama sağlayabilirsiniz. eğer şikayetleriniz bunlara ragmen devam ederse tekrar doktorunuzla görüşmenizde fayda olur. sevgiler.

4. 18 Nisan 2010
  5. tosti

tosti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    mrb doktor hanım ben 9+2 günlük hamileyim bu güne kadar hiç bulantım kusmam yada bir agrım olmadı 2 hafta önce dr gittim herşey yolundaydı kalp atışlarını duyduk amam yınede sormak istedim acaba bir sorun varmıdır bu belirtilerinin olmaması bır soruna işaretmidir

6. 19 Nisan 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    elam uştrasonda kalap atımları da görülmüşse bulantım kusmam yok ne güzel diye mutlu olacağınıza neden olmayışına öykünüyorsunuz anlamadım. takiplere devem, şanslı bir gebelik yaşadığınızı düşünmeniz daha doğru olur.

8. 19 Nisan 2010
  9. tosti

tosti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    tşk ederim içimi rahatlattınız birde ben her akşam yaklasık birbuçuk saat yürüyüş yapıyorum cok tempolu olmamak kaydıyla 9+4 gebeliğim erken mi acaba herhangi zararı olur mu bebiğime

10. 20 Nisan 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    herhangi bir düşük riski kanama yok ise spor yapabilirsiniz. dediğiniz gibi temposu yüksek olmamak koşulu ile.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.