Rahimde septum ve histeroskobi

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve defne5 tarafından 25 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : defne5
  1. defne5

defne5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rahim filminde septum yada yapisiklik goruldu histeroskobi ile alacaklar..bu operasyonu geciren varmi aranizda?nekadar sure sonra tekrar korunmai birakiyorsunuz yada iilesiyorsunuz?zor bir operasyonmu?tecrubeli arkadaslar varsa yazabilirlerse sevinirim

2. 25 Ağustos 2008
  3. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuyla ilgili bir başlık vardı oraya bakabilirsiniz.

4. 25 Ağustos 2008
  5. yesimpatdursun

yesimpatdursun herşeye rağmen Sahte Profil ÜZGÜN

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu ameliyattan sonra 2 ay korunman gerekiyor zor bir operasyon değil merak etme ameliyattan sonra biraz kanaman gelebilir.

6. 25 Ağustos 2008
  7. yaxgxmur98

yaxgxmur98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zor bir ameliyat değil arkadaşım merak etme ama ameliyattan sonra bir sonraki adete kadar korunmak gerekiyor lekelenmelerin ve kasıklarında ağrıların ve krampların olabilir ama basit ağrı kesicilerle bu ağrılardan kurtulabilirsin..ama birde bazen tekrar yapışıklık oluşmasın diye geçiçi olarak spiral takılabiliyor doktorun sanada böyle bir uygulama yapacakmı sormalısın arkadaşım..

8. 26 Ağustos 2008
  9. defne5

defne5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagolun arkadaslar evet kolay bir islemmis ama bende krtj dan kalan bir yapisiklik varmis onuda almis simdi tekrar olusup olusmadigina bakmak icin adet bitiminde tekrar film ve gerekirse tekrar histr. yapilacakmis:KK43:inanin bu ihtimal cok moralimi bozdu..

10. 26 Ağustos 2008
  11. yaxgxmur98

yaxgxmur98 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bozma moralini lütfen adet sonrası yapılacak işlem büyük ihtimalle su verip bakma işlemi falan olur sono diyorlar banada tüp bebek öncesi yapılmıştı hafif bir kasık ağrısı oluyor adet sancısı gibi ama uzun sürmüyor bir problem çıkmaz insallah herşey yolunda gider

12. 26 Ağustos 2008
  13. defne5

defne5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagol canim ama bana dun yapildi zaten gecen hafta rahim filmi ardindan dun histeroskobi ama bunu adetten sonra tekrarlayacakmisiz:KK43:bu beni cok uzdu tam bitti derken...

14. 9 Mart 2009
  15. nazz_35

nazz_35 Guest

merhaba arkadaşlar benim adet kanamam az geliyo internetten araştırdım rahim içi yapışıklığı oluyormuş böyle durumda bende 3 sene önce kürtaj oldum bunu öğrendikten snr çok korkmaya başladım bunun tedavisi ameliyat gibi mi anestezi uygulayarakmı yapılıyo çok korkuyorum bi bilginiz varsa benimle paylaşırsanız çok sevinirim bide bu tedaviyi gördükten snr hamile kalmama riski varmı:1no2: