rahimde sıvı birikmesi

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve aysegulec tarafından 21 Şubat 2011 başlatılmıştır.

21 Şubat 2011
    Konu Sahibi : aysegulec
  1. aysegulec

aysegulec Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bilgisi olan lütfen yardımcı olsun. 2 yıllık evliyim. İki üç ay sona gebelik düşünüyoruz, ön kontrol yaptırmak için dün doktora gittik. Dr muayene ederken rahmimde fazla miktarda sıvı olduğunu söyledi, eğer evlendiğin ilk zamanlar gelseydin hemen çocuk yapmanı isterdim doğumunuda sezeryan yapardım dedi, mr ve cea testi istedi haftaya tekrar gidicem, bu konuda bilgisi olan var mı ve bu acaba hamileliğime engel olur mu? Bugün tekrar farklı bir doktora gittiğimizde o da kist patlaması olabilir, dış gebelik olabilir, iltihap olabilir dedi ama bana hiç te mantıklı gelmedi çnkü hiç şikayetim yok, bilgisi olan lütfen yardım edebilir mi çoendişeliyim:KK43:

2. 22 Şubat 2011
  3. casper87

casper87 mutluyuzzzz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benimde ne zaman ultrason çekilsem sıvı çıkıyor.daha önce yumurtalıklarımda iltihap olmuştu(pid ye seconder) o tehlikeli kanalları tıkıyormuş ilaç iğne antibiyotik verdi..bide daha sonraları ultrasonumda gene sıvı gözüktü yalnız iltihap değil.doktor bişey söylemdi.adetin içeri kaçmıştır dedi.ne zamn çekilsem hala çıkıyor.doktorlar bişey yapmadı ilaç vermicekmisiniz dedim yopk kendi kendine geçer dedi ama rahat değilim başka doktora gidicem.

4. 22 Şubat 2011
  5. aysegulec

aysegulec Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    geçmiş olsun dün tümör testleri vermişti doktor bugün aldım temiz çıktı bir de yarın mr çekilicem doktorum bana da verdi ilaç umarım büyük bir soruna yol açmaz bu sıvı, tekrar geçmiş olsun:)

6. 23 Ocak 2013
  7. ECEM8736

ECEM8736 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    88
    Ödül Puanları:
    28
    Off ya bugün gittim doktora on gün puregon kullandım şimdide rahimde sivi birikmesi olmuş dedi bu konuda bilgisi olan var mi ne olur soylesin

8. 5 Ekim 2014
  9. MeloSay

MeloSay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba hanımlar , ben hamilelik şüphesiyle doktora gittim kan tahlilinde hamile Olduğum çıktı fakat ultrasonla Rahime baktığında kese görünmedi ve rahimde su birikmesi var dedi düşük Önleyici bir ilaç ve folik asit başladı bir hafta sonra tekrar gidicem ... Bu konuda bilgisi olan ya da benzer durum yaşayan var mı ?

10. 11 Ekim 2014
  11. nazan45

nazan45 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Canim benimde rahimde sivi birikmesi cikti progestan ve pruletan di sanirim igne verdi ama ben malesef bebegimi kaybettim umarim sen saglikla kucagina alirsin hakkinda hayirlisi olmasi temennisiyle

12. 12 Ekim 2014
  13. MeloSay

MeloSay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Allah bi daha yaşatmasın bende progestan kullanıyorum umarım sonumuz hayırlı olur

14. 13 Ekim 2014
  15. nazan45

nazan45 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Insallah canim :)