Rahimdeki kanama alanlarım geçmiyor..:(

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve 19KasimBhr tarafından 7 Ocak 2008 başlatılmıştır.

7 Ocak 2008
    Konu Sahibi : 19KasimBhr
  1. 19KasimBhr

19KasimBhr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar merhaba ben bugün doktora gittim 9 hafta 1 günlük olmuş bebeğim..Ama rahimde kanama alanları hala varmış..Neden geçmiyorki anlamadım doktorum progestanı artık kullanmana gerek yok dedi..3 hafta daha dayanması lazım bebeğimin...bu hamileliğimide hiç güzel yaşayamıyorum hep bir terslik oluyor..Hiç sevinemiyorum...senağlama psikolojim çok kötü...senağlama

Bebeğim nolur bırakma sende beni...senağlamasenağlama

2. 7 Ocak 2008
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    canim insallah bir sorun olmadan bebegine kavusursun...doktorun bu kanama alanlarinin nedeni icin ne diyor yani neden boyle olmus????

4. 7 Ocak 2008
  5. 19KasimBhr

19KasimBhr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım Bilinmiyor sebebi hap kullandım ama oda etki etmedi daha öncekide böyleydi ve o 9.haftamda bırakmıştı beni..kalp atışları durmuştu karnımda.Bununda öyle olmasından çok korkuyorum.Bende ne kanama oluyor dışarıdan ne ağrı o yüzden daha çok endişeleniyorum neredeyse her hafta ultrasona girip bebeğimi görüyorum onu görmeden rahat edemiyorum illaki kalp atışlarını duyacağım... Çok zor bir durum...Herşeyin hayırlısı diyorum ama insana çok dokunuyor..

6. 7 Ocak 2008
  7. aysem_ayse

aysem_ayse Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canim Benim Bende 9 Haftalik Hamileyim 3 Haftamda Doktorum Dusuk Tehliken Var Dedi Progestan Verdi Bi Kutu Bitince Baska Alma Dedi Cunku Faydasi Olmas Dedi Bi Kutu Bitti Tabi Ama Tehliken Devam Edio Dedi Inan Hic Umursamadim Bebegim Iyi Olcak Dusuncesiyle Kendimi Motive Ettim Halada Ediorum.ama Ben Cok Dinleniorum Yani Yere Cop Dusse Egilip Almiorum En Azindan 3 Ay Boyle Olcak Bu Yuzden Nekadar Takarsan Sorun Okadar Devam Edior Az Kendini Rahatlat Bak Inan Bana Cok Baska Olcak Hersey Azda Kalmis Rabbim Yardimcimiz Olsun Inş

8. 27 Şubat 2009
  9. mujganerturan

mujganerturan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba hanımlar ebnimde

Son düzenleme: 27 Şubat 2009
  10. 27 Şubat 2009
  11. paradises

paradises Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım benimde 8 haftalıkken rahim duvarlarında kanamalar oldu bebeğe dokunmadıkça bişiy olmaz tek çare yatacaksın üç ay.ben yattım ve 5 aylık oldu bişeyim kalşmadı.bol bol su iç ve yat inan işe yarayacak.seni okadar iyi anlıyorumki.3 hafta sık dişini.bişiy olmucak bence.

12. 10 Mart 2009
  13. umut07

umut07 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de sekizinci haftada rahimde kanama olmuştu. Acayip korkuyor insan ama dinlenmek dışında birşey yapılamıyor. Birde bana proluton depot diye bir iğne yapmıştı dr. şimdi 15. haftamız bitiyor :nazar: inşallah hiç bir sorun olmadan alırız bebişlerimizi kucaklarımıza :teytey: