Rahmi özcelep ' e teşekkürler...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve sevda89 tarafından 30 Eylül 2010 başlatılmıştır.

30 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sevda89
  1. sevda89

sevda89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Estetik ameliyatı olmayı tek hayali olarak benimsemiş olan ben, iş arkadaşımla birlikte medıcana hastansine gittik birlikte muayene olduk. sadece estetik amaçla gitmiştim ama burnumda nefes almamı zorlaştıracak sağlık problemleriminde olduğunu da öğrendim. doktarumla ilk görüşmemde ameliyata hemen karar verdim çünkü kendine çok fazla güvenen dinamik ruhlu bir doktor karşımdaydı ve birlikte gittiğim arkadasımda aynı enerjiyi aldığı için birbirimize cesaret vererek karar verdik.. şimdi ameliyatımın üzerinden tam bir hafta geçti alçım bugün alındı görüntü muhteşem çok doğal bir burnum oldu yüzümde hala şişlikler var burnumda şiş olmasına rağmen yeni burnumu o kadar çok sevdim ki şimdi buraya paylaşırken bile bir yandan aynaya bakıyorum:KK1: hiç kanamam olmadı ilk gece annem saolsun sabaha kadar bi saniye başımdan ayrılmadan buz ile pansuman yaptı ve onun sayesinde doğru düzgün morluğum ve şişliğim de olmadı.. herkesin norkozdan endişesi var ben size ondan da hemen bahsedeyim ameliyathaneye tekerlekli sandalyemle gittim orda beni sedyeye alırken doktorumun ameliyathanedeki benden önce ameliyat olan hastasını gördüm hemşirelere rica ettim kendisini görebilirmiyim diye onlarda elbette görebileceğimi söylediler ama öncesinde istersem serumumun çok sıktığını onu gevsetebileceklerini söylediler bende sevinçle lütfen dedim hemşire o sırada koluma sakinleştiriciyi sıktı. ya ne yaptın ki dedim o da bana gülümseyerek güle güle dedi...sonrasında odama gelmiştim yüzüm alçı içindeydi.. işte böyle doktora güvenmek çok önemli ben ona sadece doğal istiyorum dedim gerisini ona bıraktım ve çok doğru bir karar vermişim..ameliyat olmak isteyen karar veremeyen , veya daha detay bilgi almak isteyen olursa memnuniyetle yardımcı olurum bir hafta daha raporluyum şimdi bunun keyfini çıkarıyorum
    sevgilerle...:KK3:

2. 30 Eylül 2010
  3. esterabim

esterabim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    memnun olduğuna çok sevindim canım zira ben kendisinden hiç memnun kalmadım..

4. 30 Eylül 2010
  5. zelihakocyigit

zelihakocyigit karamsar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun canım.Resimlerinide görmek isteriz:)))))))))))))))))))))))))))))))

6. 30 Eylül 2010
  7. zelihakocyigit

zelihakocyigit karamsar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun ...resimlerinide görmek isteriz:))))))))))

8. 30 Eylül 2010
  9. sevda89

sevda89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım senin yazını da gördüm sanırım burnumun ince derili olması benim avantajım olduu umarım senin için de herşey gönlünce olur

10. 30 Eylül 2010
  11. sevda89

sevda89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    tşk ediyorum.. resimlerimi paylaşcam eski ve yeni ile birlikte yorumlarınız için bende heves ediyorum açıkcası:))

12. 30 Eylül 2010
  13. esterabim

esterabim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    evet bende burnumun yapısını göz önünde bulunduruyorum. ama beni kendisi hiç uyarmadı. dediğin gibi gerçekten dinamik ve güven verici bir doktor. ama beni baştan uyarması gerekirdi. arkadaşın içinde senin kadar tatmin verici bir sonç olur inş. geçmiş olsun. ayrıca başından geçenleri daha detaylı anlatmanı ve anında resimlerini bekliyoruzz:)

14. 1 Ekim 2010
  15. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    sevda89 cok gecmis olsun.. ama bence tavsiye icin cok erken, bende ilk 15 gün doktorumdan cok memnundum :) gerci herkeste sorun olacak diye bisey yok, insallah sorunsuz bi kerede istedigin gibi bi burunla devam edersin hayatına. insanların memnuniyetini okumak cok güzel..

16. 1 Ekim 2010
  17. sevda89

sevda89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    teşekkür ederim de on bes gün sonra ne oldu biraz paylaşırmısın:KK43:(

18. 2 Ekim 2010
  19. haletiruh

haletiruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    burun catımdaki sisler inmeye basladı ve kas aramın cok oyulup catınında cok alcak oldugunu farkettim. 1. ayımda sag tarafımda cökme oldu. sisler indikce burun deliklerimin kücülmeyip aksine eskisinin 2 katı oldugunu farkettim :) suan kücücük bi gövde ve kocamaan bi burun ucum var. yine nefeste fazla sorunum yok ona sükrediyorum. bide saglık sorunu yaratsaydı mahvolmustum. dilerim sizde olmaz böyle seyler.