Rainbow Elite Line Hazel

Konusu 'Kontakt Lens, Gözlük' forumundadır ve black_catt tarafından 29 Mart 2010 başlatılmıştır.

29 Mart 2010
    Konu Sahibi : black_catt
  1. black_catt

black_catt `кαуιρ ¢єη&# Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    hemen hemen her akşam forumdayım bu aralar, googleda da forumda da bu lensi kullanan ve foto ekleyenleri bulamadım. bende artık karar verdim beğenmezsem de arada takarım diye düşündüm ve bu lenslerden aldım.
    aslında alışveriş yaptığım site bu rengi almama sebep oldu :)
    ben fantasy line light hazel ı gözüme kestirmiştim fakat beni arayıp bana firmanın artık ligth hazel rengini üretmediğini bunun yanında bi mavi renkleri varmış onun da üretimini yapmadıklarını söylediler. light hazel yerine bana fantasy line dark hazel veya elite line hazel ı önerdiler. dark hazelı alsam hiç bişey fark etmezdi kesin gözümün renginde. kopkoyu kahverengi zaten :) bari hazel alayım dedim. ama aklım hala light hazel da aramaya devam edeceğim onu.
    işte elite line hazel ın fotoğrafları

img28.imageshack.us/img28/3285/relh.jpg

şimdilik bunlar, ilerleyen günlerde daha güzellerini çektikçe ekleyeceğim yalnız şunu söyleyeyim sizlerin de fotoğrafta göreceği gibi kesinlikle turunculuk yok. bal rengi gibi değil çok tatlı bi açık kahve-sarı rengi gibi. ne yeşillik var ne turunculuk. çok hoş bişey. şahsen benim tam istediğim renk olduğunu anladığım için bayıldım ve gerçekçi duruyor. daha önceden de giallonun lens sitesindeki resmine aldanıp almıştım. kötü bi lens değil tabiki çok gerçekçi ama koyu kalmıştı fakat o da yeşili bol ela gibi durmuştu onu da sevmiştim.

2. 30 Mart 2010
  3. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Harika durmuş kendi gözün gibi. Güle güle kullan.

4. 31 Mart 2010
  5. mernem

mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben resim falan göremiyorum...:KK43:

6. 31 Mart 2010
  7. morrison

morrison Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Başına www koymadan sadece arkadaşın verdiği linki kopyala adres çubuğuna yapıştır böle yapınca çıkıyor.

8. 31 Mart 2010
  9. Akitra

Akitra kelebekk εїз Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ilk defa ismi hazel ile baslayan bi lensi begendim
    güle güle kullan

10. 1 Nisan 2010
  11. mernem

mernem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de çok beyendim bu lensi nereden alabiliyoruz acaba bu konu hakkında da bilgi verirmisin lütfen ve yapısı nasıl kalın mı lens olduğu çok belli mi kullanımı kolay mı cevaplarsan sevinirim...:)

12. 1 Nisan 2010
  13. black_catt

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkür ederim kızlar.mecburen fotoğrafları yükleyemiyorum da anca linklerini yazıyorum 100 msj olamadım:KK43:
    valla bende ilk defa bi lensten memnun kaldım. rengi falan çok güzel. giallo kullandım ama keşke ondan önce bunu alsaymışım ona boşa para vermişim çünkü hiç belirgin olmuyordu ama bu gerçekten açık kahve bal gibi duruyor.
    img51.imageshack.us/img51/2466/rainbowhazel.jpg
    bu adrese de yenilerini attım benim gibi ela bal rengi arayıp turunculuk istemeyenlere tavsiye ederim valla.
    bu lensler her sitede oluyor ama benim güvenip aldığım lensoptik.com.tr var başka bir site bilmiyorum burdan alıyorum bende. yapısı soloticadan birazcık kalın ama öyle rahatsız edici bir lens değil rahat ben bunları benim şeffaf lenslerim focus night&day e benzetiyorum onların renklisi sanki:)
    rainbowun diğer renklerinden bi tek hazelle giallo kullandım diğerlerini bilemiyorum ama ikisi arasında en renk olarak belirgini hazel. lens olduğu uzaktan belli değil de yakından da gerçekçi duruyormuş nişanlım diyor:) normalde lensleri hiç sevmez:KK70: kıskanç:KK70: ama bunları beğendi hem kahverengi tonunda hem de öyle lens olduğu belirgin değil diyeymiş:)

Son düzenleme: 1 Nisan 2010
  14. 1 Nisan 2010
  15. black_catt

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    şu light hazel i de bulabilsek:KK43: o daha iyi duruyodur kesin ama o dediğim siteden beni arayıp artık üretilmiyor dediler bilemiyorum ama araştırıcam:)

16. 2 Nisan 2010
  17. SacDuzlestirici

SacDuzlestirici Sabahın İlk Işıkları..... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım ıkımızınde derdı aynıymış bende burda konu açtım baya bı aradım tamamen saf bal rengı lens ama fıkır veren pek olmadı gozlerım cok koyu kahve sıyah gbı kendı konumdan kopyalıyorum bana yardımcı olurmusun

ben açık bal sarısı lens istıyorum..bu anlamda buldugum marka ve ısımlerı hernakadr tam ıstedıgım renk olmasada
    -elitin açık bal rengi ( haresız gıbı emın olamadım dogallıgından ve sankı goz bebegı ıcın kucuk gbı )
    -solotıca ocre ( bu renk ela gbı bılıyorum ama mutlaka bıgun alıcam)
    -sopıstıgın honeyı nasıl? cok hoş duruyor ama ben yesıllık ıstemıyorum...gozlerım koyu kahve ve ırı...
    -son olarak ıllısıonıstın soft amberı var...

18. 2 Nisan 2010
  19. SacDuzlestirici

SacDuzlestirici Sabahın İlk Işıkları..... Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada bu gozundekı de guzelmiş ..ama ben daha sarı ıstıyorum :KK43: benım cok koyu gozum cunku açmaz