Ramazan Bayram Bodrum Turu

Konusu 'Tatil Öneri ve Paylaşım Alanı' forumundadır ve MasterTur tarafından 2 Eylül 2009 başlatılmıştır.

  2 Eylül 2009
  Konu Sahibi : MasterTur
 1. MasterTur

  MasterTur Popüler Üye Üye

  Katılım:
  2 Mart 2009
  Mesajlar:
  1.662
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  [​IMG]

  Şeker Bayramı Bodrum Turu ( 5 Gün, 3 Gece Konaklamalı )

  Gezilecek Yerler: Bodrum - Bodrum Kalesi - Aquarium Tekne Turu - Bağla - Camel Beach - Aspat -Gümüşlük - Orak Adası Tekne Turu - Karaada - Tavşan Burnu - Poyraz Burunu -Efes Antik Kenti - Bafa Gölü - Selçuk - Şirince Köyü

  Tur Programı

  YAŞADIĞIN TOPRAKLARDA OLSA, GİDEMEDİĞİN HİÇBİR YER SENİN DEĞİLDİR
  - Yokuş başına gelince bodrum'u göreceksin. Sanma ki sen geldigin gibi gideceksin. Senden öncekilerde böyleydiler, Akıllarını hep bodrum'da bırakıp gittiler.

  1.Gün CUMA: İSTANBUL-BODRUM
  - Siz değerli misafirlerimizi Saat 21:00 Regata Otoparkı, 22:00 Beşiktaş Yıldız Camii Önü, 23:00 Eski Salı Pazarı Otoparkından alarak, sınırsız Tur on9 ikramları eşliğinde Bursa-Balıkesir-Manisa-İzmir güzergâhını takiben Bodrum’a hareket ediyoruz.

  2.Gün CUMARTESİ:ŞİRİNCE KÖYÜ - EFES ANTİK KENTİ - BODRUM
  - Sabah saatlerinde Selçuk'a ulaşıp kısa bir mola verdikten sonra, Egenin saklı güzelliklerini içinde barındıran Şirince Köyüne gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda, ilginç mimarisi ile Şirince evlerini, şarap mahsenlerini ve meşhur Şirince köy pazarını gezme imkanı bulacaksınız. Şirinceden ayrıldıktan sonra, Geçmişin tüm gizemini ve güzelliklerini birarada görebileceğimiz Efes Antik Kentine gidiyoruz. Burada Odeon-Kuretler Caddesi-Herakles kapısı-Nıke Anıtı-Hamam-Yamaç Evleri-Agora-Tuvaletler-Celsius Kütüphanesi-Aşk Evi- Tiyatro-Liman Caddesi gezilerini tamamlayarak, Bodruma hareket ediyoruz. Kısa ve keyifli bir yolculuğun ardından Bodrumda bulunan otelimize ulaşarak otelimize yerleşiyoruz. Dileyen Misafirlerimize akşam yemeğinden sonra (ekstra) Bodrum gecelerinde eğlence imkanı sunuyoruz.

  3.Gün PAZAR: BODRUM - TEKNETURU - CAMEL BEACH - ASPAT KALESİ - BAĞLA BEACH - KIZLAR KOYU - AKVARYUM
  - Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltının ardından dileyen misafirlerimizle Bodrum’un Yel değirmenleriyle özdeşleşmiş Gümbet Limanından teknemize binerek(ekstra), Camel Beach’e doğru yola çıkıyoruz. Tekne yolculuğumuz esnasında hikâyelere ve şarkılara konu olan Aspat Kalesi’ni, Ortakent’i görüyor ve yüzme bilmeyenlerin de rahatlıkla denize girebilecekleri Camel Beach’te yüzme molası veriyoruz. Dileyenler Camel Plajı’nda keşfe çıkabilirler. Daha sonrasında Bağla Beach, Kızlar Koyu ve Akvaryum Koylarında vereceğimiz yüzme molaları sonrasında otelimize dönüyoruz. Dinlenme ve Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımızla birlikte Bodrum’un eşsiz gecelerini keşife çıkıyoruz(ekstra).

  4.Gün PAZARTESİ: BODRUM – ORAK ADASI TEKNE TURU
  - Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltının ardından, Orak adası Tekne Turu (ekstra)için teknemize bindikten sonra ilk durağımız olan, Karaada’ya dogru hareket ediyoruz. Karaada içerisinde yer alan Sıcak su kaynağını görüyor ve Meteor Çukurunun bulunduğu koy’a gelip yüzme molası veriyoruz. Yüzme molamızın ardından öğle yemeğimizi alacağımız Tavsan Burun’a hareket ediyoruz. Yüzme molaları sonrasında İncekum’a hareket ediyoruz. Sonrasında inanılmaz güzelliklere sahip Orak Adasında vereceğimiz yüzme molaları ardından Gümbet limanına dönüyor, Gümbet’in simgesi haline gelmiş 19 yy ‘da yapılmış olan Yeldegirmenlerini ve Salmakis Koyunu gördükten sonra otelimize geri dönüyoruz. Beraberce alınan akşam yemeğinin ardından dileyen konuklarımızla Dünyaca ünlü eğlence merkezlerimizden biri olan Halikarnas Disko’ya gidiyor ve gönlümüzce eğleniyoruz (Ekstra).

  5.Gün SALI: BODRUM – BODRUM KALESİ - BAFAGÖLÜ
  - Sabah otelde aldığımız açık büfe kahvaltının sonrasında, ilk durağımız olan Bodrum Kalesi'ne hareket ediyoruz.Saint Jean Şövalyeleri tarafından, Sultan Çelebi Mehmet’in izni ile 1402’de yapılan, Bodrum Kalesi içerisindeki (Fransız, İtalyan, Alman, İspanyol ve İngiliz Kuleleri) müzeleri gezdikten sonra, Mitolojik efsanelere konu olmuş ve Büyük Menderes Irmağı’nın getirdiği alüvyonlarla, denizden kopmuş bir göl olan Bafa Gölü’ne hareket ediyoruz. Bafa Gölü'nün kıyısında yemek (ekstra) ve dinlenme molası veriyoruz. Yemek sonrasında İzmir güzergahı ile İstanbul'a hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde İstanbul'a ulaşarak, sizleri iniş noktalarımızda bıraktıktan sonra, bir başka gezimizde tekrar buluşmak ümidi ile vadalaşıyoruz.

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER
  *Bodrum 3 gece Y.P otel konaklaması
  *Lüks otobüslerle ulaşım
  *Lunch-Box
  *Sınırsız Turon9 ikramları
  *Programda yer alan tüm çevre gezileri
  *Turizm Bakanlığından kokartlı rehber eşliğinde gezi
  *Türsab seyahat sigortası

  TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  *Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm geziler ve eğlenceler
  *Tur programı boyunca yapılacak özel harcamalar
  *Tüm öğle yemekleri
  *Tüm öğle yemeklerinde alınacak içecekler
  *Tüm müze ve ören yerleri giriş ücretleri
  *Tüm tekne turları

  GENEL ŞARTLAR
  *Hizmet bedeli, Rehberlik ücretleri + otopark + tekne turları + müze ve ören yerleri giriş ücretlerini kapsar.
  *Tüm Müze ve Ören yeri giriş ücretleri + 2 adet Tekne Turu + Rehberlik hizmeti + Otoparklar Toplam: 110 TL olup misafirlerimize aittir. Müze kartı olanlar Toplam: 90TL öder.
  *17 Yaş altı, 65 Yaş üstü, Sarı Basın Kartı ve Gazi kimlik kartı yanında olanlar Toplam: 90TL öder.
  *Hizmet bedelleri ücretleri ofislerimizde belgekarşılığında toplanır.
  *Tura iştirak eden her misafir bu ücreti ödemekle yükümlüdür Turumuz 1 gecesi yolda geçmek kaydı ile 4 gece 5gündür. Otel konaklaması 3 gecedir.
  *Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır.
  *0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  *Rezervasyon esnasında kesinlikle Koltuk Numarası sözü ve garantisi verilemez.
  *Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki 4 koltuk 2’şer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki 4 kişi en ön koltuklara oturur.
  *Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  *Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimiz tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Turon9 sorumlu değildir.
  *Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Turon9 ’un sorumluluğu yoktur.
  *Programda belirtilen oteller standartları ve mevkileri bakımından aynı olmak kaydı ile değiştirilebilir. Turumuzda rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
  *Tur programına rezervasyon yaptıran misafirlerimizin sayısı, otobüs kaldırabilecek sayıya ulaşmadığı takdirde, tur programı, midibuslar ile yapılır. Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
  *Böyle bir durumda Turon9 misafirlerine 1(bir) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
  * En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

  * BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.


  KONAKLAMA
  Terra Bodrum Otel

  Şeker Bayramı Bodrum Turu Terra Bodrum Otel Konaklamalı Fiyatı: 289,00 TL


  Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
  Turon9.com

  Saygılarımızla
  Tur on9 Ailesi
   
 2. 28 Mayıs 2010
  Konu Sahibi : MasterTur
 3. Masal the end

  Masal the end hem kırıcı hem kırılgan Üye

  Katılım:
  31 Ocak 2008
  Mesajlar:
  616
  Beğenildi:
  58
  Ödül Puanları:
  113
  ankaradan turlarınız yokmu ramazan bayramı için?
   
 4. 22 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : MasterTur
 5. partakal

  partakal Aktif Üye Üye

  Katılım:
  23 Aralık 2009
  Mesajlar:
  7
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  izmirden turlarınız var mı
   
 6. 5 Eylül 2010
  Konu Sahibi : MasterTur
 7. mujdecii

  mujdecii Yeni Üye Üye

  Katılım:
  4 Eylül 2010
  Mesajlar:
  112
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  güzel gözüküyor. tur kalkışı nerelerden yapılıyor?
   
 8. 6 Eylül 2010
  Konu Sahibi : MasterTur
 9. katikula

  katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  15 Eylül 2008
  Mesajlar:
  35.592
  Beğenildi:
  12.565
  Ödül Puanları:
  288
  Çok uygunmuş ya... :jeyyar:
  Keşke ben de gidebilseydim ama kaldı işte... :kedi: