Ramazan bayramında görücüye çıkacak olanlar buyrun

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve kahvekolik tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kahvekolik
  1. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Allah izin verirse bi terslik olmazsa bayramın 3.günü görücüye çıkıyorum ben kızlar. 23 gün kalmış. 1.5 senelik bir aşkın hayırlı bi şekilde evlilikle sonuçlanması dileğim.:asigim: çok heyecanlıyım ne giyeceğimi hala bilmiyorum. o kahveler nasıl köpürecek, dağıtırken komik görünecek miyim, aileler anlaşabilecek mi vs vs bi ton soru var kafamda. dua edin lütfen. başka var mı bayramda görücüsü gelecek olan?

2. 11 Eylül 2008
  3. MutlulukRecetem

MutlulukRecetem EvlendmEkonomiyeCanVerdim Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    geleceklerdi ​
    senağlama

4. 11 Eylül 2008
  5. bergolya

bergolya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende varımmmmmm ama benim bayramdan once istemeye gelecekler bayramın son günü nişanım varrrr bende çok heyecanlıyımmmmmmmmm

6. 11 Eylül 2008
  7. minel axsxk

minel axsxk HİSLERİMİN TALEBESİYİM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    ilk önce hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin.o özel günde ne giyceksin?

8. 11 Eylül 2008
  9. minel axsxk

minel axsxk HİSLERİMİN TALEBESİYİM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    yada kıslar hepinize sorayım kıyafetler hazır mı ne düşünüyorsunuz?

10. 11 Eylül 2008
  11. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    çok teşekkür ederim canım.daha karar veremedim kiiii. :1no2:

12. 11 Eylül 2008
  13. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    valla aynen yaa.heyecanlanmayayım diye passiflora yada insidon gibi hafif bi sakinleştirici içmeyi düşünüyorum. peki damadın kahvesine tuz, karabiber koycaz mıııı :jeyyar:

14. 11 Eylül 2008
  15. EU2

EU2 Guest

bende bayramdan sonra nısan haftaya da ısteme olack ne gıyecegımı bende bılmıyorum offf napacaz ya kahveye tabıkı tuz koyacaz kızlar dımııııı:) yasasın kotuluk hehe

16. 11 Eylül 2008
  17. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

canım ya başlığını okudum. bizde babamı ikna etmek için 1 sene uğraştık. şimdi iyi bi görelim safhasındayız. hala terslikler olabilir. yani hepimizin başında bu. onlar bizim iyiliğimizi düşünüyorlar. senelerini- emeğini -sevgisini vermiş demez babalar, bu adam kızımı geçindirebilecek mi, mutlu edebilecek mi, ailesi kızıma nasıl davranacak vs gibi biçok şeyi düşünürler. ben evin tek kızıyım bide. ben nasıl tanımadığım adamlara canımı emanet ederim deyip duruyorlar. ve ailelerin ilk tanışması olacak bu. o yüzden o kadar gerginim ki. bu arada inanırsan eğer korkulan kişinin yüzüne 41 besmele üflemek onu yumuşatırmış diye duydum ben henüz denemedim ama deneyeceğim inş faydası olur ya da inş bunlara gerek kalmaz. sende inş babanı yumuşatabilirsin gerçi 21 yaşındasın daha.

ha bide aklıma gelmişken benim bi arkadaşım da bu sorunu yaşadı. babası vermiyordu ama annesi istiyordu. anneyle ortaklaşa çalışmalar sonucu babası pes etti. babsı evdeyken sürekli sesli bi şekilde ağladı, yemek yemedi( yalan, gizli yiyordu), hatta vermezsen kaçıcam bide dedi. en sonunda adam baktı olmayacak kız kaçacak( ki bu anlattığım insan öğretmendir) rezil olmayayım diye verdi kızı. şimdi çok iyiler. adam damadım diyor başka bişey demiyor.

canım sen de ben de hallederiz inşaallah ne diyeyim :nazar:

18. 11 Eylül 2008
  19. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

kahveye tuzu koyup kayınpedere vermek var bide yanlışlıkla koparız yaa :roflol:
    du ben bunu kaynanama yapayım (yanlışlıkla!!!) zira kendisini pek severim :jeyyar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.