Ramazanda beslenme

Konusu 'Güncel Diyet Haberleri' forumundadır ve ifsumnadial tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ifsumnadial
  1. ifsumnadial

ifsumnadial Rütbem Yok:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    Selam hanimlar...malum ramazan yaklasti sunun surasinda 3-3.5hafta kaldi ve yaz ayina denk gelmesiyle maalesef cok gec iftar vakti olacak.internette arasitrdim ama henüz yaz ayi icin ramazan beslenmesi yok.kimse bisey yazmamis..oruc tutanlar ve kilo vermis veya vermekte olan arkadaslarim nasil beslenmeyi düsünüyorsunuz ramazanda.ben sahurda 1 domates salatalik 1veya 2 haslanmis yumurta 1 dilim kepek ekmegi üzerine cesitli labne peynirlerinden sürmeyi düsünyorum ve 1.5 litre su icmem gerekli diye düsünüyorum ve yesil cay...zeytin peynir yemicem cünki susatir diye düsünüyorum tuz orani yüksek oldugu icin.ama biryandanda zeytin tansiyonu dengeler tüm gün diyede aklimdan gecmiyo degil....iftardada gözüm acikmazsa beynim acikmazsa corbayla ve salatayla gecistirmek istiyorum ve yine 1.5 litre su,tatli ihtiyacim olursa onu bilmiyorum iste ne yerim:)))))yaaa cok gec aciliyo iftar inanin oruc tutmaktan korkmuyorum allahin izniyle tutmakta istiyorum niyetliyim ama verdigim kilolari almak istemiyorum 1 ay.cünki sahurda ye yat iftarda ye yat.ohhhhhh...hadi gelin paylasalim ramazanda beslenme seklini...

2. 22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : ifsumnadial
  3. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.