raporlu arkadaşlar ödemeyi ne zaman yaptınız?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pembemavi tarafından 5 Ocak 2009 başlatılmıştır.

5 Ocak 2009
    Konu Sahibi : pembemavi
  1. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar, raporluyum ve gittiğim merkezde hastaya düşen farkı (800TL) yumurta toplama gününden önce ödemem gerektiği söylendi. Ancak önceki denememde yumurta toplama gününde tahsil edilmişti.

Biliyorsunuz sürekli mevzuat değişiyor. Mevzuatın geçerli olmaya başladığı tarih önemli olduğu için bu tahsilatın günü de önem kazanıyor. Yasal olarak ödeme için hangi gün baz alınmalı? Toplama mı tranfer mi yoksa rapor tarihi mi? Tecrübeleriniz neler ve bu konuyla ilgili yasal uygulamanın ne olduğuna dair tam bilgi alabilmem için bana ne önerirsiniz?

2. 6 Ocak 2009
  3. pembemavi

pembemavi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bu soruya yardımcı olabilecek kimse yok mu?

4. 6 Ocak 2009
  5. shenay34

shenay34 Bismillah her hayrın başı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALMAN HASTANESİNDE YUMURTA TOPLAMA günü para tahsil ediyor onu biliyorum. opu günü diyorlar . ondan önce para alınmıyor. ama başka hastanelerde nasıl bir uygulama devam ediyor bilemem. umarım yararlı olmuştur.

6. 7 Ocak 2009
  7. casablanka_05

casablanka_05 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yumurta toplanma gününde parayı tahsil ediyorlar.egerki işlem iptal edilirse paranın bir kısmını iade ediyorlar..oda transfer olmadığı için..canım inşallah hakkımızda hayırlısı olur.bu yıl hepimize ugurlu geli amiinn