Rapunzel ile Sac Uzatma

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve s*e*l*i*n tarafından 5 Ekim 2007 başlatılmıştır.

5 Ekim 2007
    Konu Sahibi : s*e*l*i*n
  1. s*e*l*i*n

s*e*l*i*n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    herkes saç uzatmayla ilgili görüşlerini bildirsin böle entele gibi nadir bununan bişi olmasınKötü Kazen hatta herkesin ewde rahatlıkla hazırlayabileceği bişi olsun:dance::teytey:
    ---------------------------------------------------------------------------------
    ben duyduğuma göre kekik ile karanfili kaynatıp saça sürmek saçları uzatrmış bana da enteleyi almaya gidipte bulamadığım baharatçı söledi:sm_cool:laelaelaelaelae
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    :enbuyukkk:
  2. 5 Ekim 2007
  3. esma_nur

esma_nur Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    ya bnm bildiğim en son nokta entele :)
  4. 5 Ekim 2007
  5. Verite

Verite Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hindistan cevizi saçı uzatıomuş.
  6. 5 Ekim 2007
  7. s*e*l*i*n

s*e*l*i*n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    tatlım sölediğiniz şeylerin nasıl kullanıldığınıda sölerseniz ii olur
  8. 5 Ekim 2007
  9. jewel

jewel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bence söyleyen söylediğini kullansın ona göre söylesin.her duyduğumuzu yapamayız ki:sm_confused:
  10. 5 Ekim 2007
  11. Verite

Verite Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben de bilmiyorum tam olarak sanırım kaynatılıyor rendesiyle beraber
  12. 2 Mayıs 2008
  13. brn_a

brn_a Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaslar ben ıyı bı aktarcıdan brosur almıstım sac bakımında ve gurlesıp uzamasına daır en gusel yaglar *sarımsak yagı= uzayıp gurlestrımeye yardımcı olur antıbıyotık etkısı vardır. *hınt yağı= saça parlıklık ve kuvvet verır guclenmesını saqlar. *badem yagı=saçlara canlılık ve parlaklık kazandırır sacı besler. *defne tohumu yagı= saçları uzatır.saç dokulmesıne ıyı gelır. *ısırgan tohumu yağı=saç dokulmesıne ıyı gelır saclara kuvvet verır. Kısaltarak yazdım arkadslar.uzamasını ısteyenler sarımsak yagı ve defne tohumu yagını kullansınlar kısa surede etkısını gorursunuz ben defne tohumu yagını kullandım dokulmem durdu uzadı ustleık ısırganda karstrıodum arada cabuq uzar saten saclarım. azlıgından sıkayetcıler hınt ve ısırgan tohumu yagını kullansın muakak ıse yarıo duzenlı kullandgnız zman bılgınıze arkadaslar:içelim: ben sarımsak yagı ve defne tohumu dusnuyorum saclarımı kuafore kısattı yaglara tekrar doncemyerimseniben
  14. 3 Mayıs 2008
  15. princess.17

princess.17 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    kızLAr zeytinyağı + yumurta akını bi ayı aşkın kullanıyorum bariz uzama kaydetti saçım takdir ettim (= sonra 1,5-2 haftada bi badem yağı , şampuanada bal baem hint ve zeytınyağından azar mıktarda kattım avonunda deniz mineralleri özlü maskesini kullanıorm herşey güzel gidio saçlarım güzelce uzuyo (=
  16. 3 Mayıs 2008
  17. Mine

Mine Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım büyük baharatçı siparişini vermiş haziranda ancak gelir dedi bana ben elazığdan aldım yakının varsa ordan aldırabirlirsin 1.5 saatlik yol yani hiçbişi değil
  18. 3 Mayıs 2008
  19. tatlı badem yagı susam yagı yılan yagı hint yagı saf zeytin yag hepsinden birer tatlı kaşı alıp karıştırtıktan sonra saçımıza özelikle diplere uygulayın 2 saat sonra yıkayıp en son bir tutam ısırgan otunu bir tülbente sarıp üzerine sıcak su dökerek demleyin ve onu ılımasını saglayıp saçınızı o suyla durulayın ama saçınızda kalsın tekrar normal su dökmeyin saçlarımın hem uzamasını hede canlanmasını sagladı deneyen pişman olmaz