Rashell Saç Maskarası

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve radika tarafından 9 Nisan 2009 başlatılmıştır.

9 Nisan 2009
    Konu Sahibi : radika
  1. radika

radika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

[​IMG]Beyazlamış saç diplerinizi sadece birkaç dakikada kapatabileceğinizi biliyor muydunuz?
    Yeni boyatmış olsanız bile saçlarınızın diplerinden birkaç hafta sonra beyazlar gelmeye başlar ve zaman geçtikçe ortaya daha kötü bir görüntü çıkar. Boyamak elbette bir çözümdür ancak size fazlasıyla zaman, bütçe ve emek kaybı sağlar. Öte yandan hamile olduğunuz durumlarda saç bakımına bebeğinizin sağlığı için ara vermeniz gerekebilir. Rashell’in saç maskarası işte bu durumlar için üretildi. Rashell saç maskarasını işyerinizde bile kısa zamanda saçlarınızın dibine uygulayabiliyorsunuz. Daha sonra sertliği almak için kısa süre taramanız yeterli oluyor ve beyazlar tamamen kapanıyor. Rashell’in etkisi siz saçınızı şampuanlayarak yıkayıncaya kadar sürüyor. Eğer acilen katılmanız gereken bir toplantı ya da davet varsa Rashell’e güvenebilirsiniz. Rashell saç maskaraları beyazları kapamanın dışında da kullanılabiliyor. Örneğin; 12 farklı renkten birini kullanarak saçınıza doğal gölgeler verebilirsiniz. Bayanların kaşları için de kullanabileceği Rachell yatağa bulaşmıyor ve yağmurda akmıyor.

2. 5 Ağustos 2009
  3. nazeyuma

nazeyuma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım bu anlattığın ürünü kullandınmı.

4. 5 Ağustos 2009
  5. radika

radika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bir parfümericide denedim.Ama beğenmedim çok kuru geldi.Bir de gramajı çok düşük iki kullanımda bitecek gibi.Kapatıcılığı da çok fazla değildi.Tavsiye etmiyorum o yüzden:1no2:

6. 5 Ağustos 2009
  7. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    çok beğenmiş gibi yazmışsın ama sırnaşık şey

8. 5 Ağustos 2009
  9. radika

radika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

Ben bu ürünü görünce paylaşmak istemiştim kullanışlı olabilecağini düşünerek.Ama deneyince beğenmedim.

10. 25 Temmuz 2012
  11. hln981

hln981 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    terlediğinizde alnınızdan siyah boya akmaya başlıyor..,saçınıza değerseniz eliniz simsiyah boya..yastığınız boya..çokta kullanışlı değil..