Rasta Yaptirmak Istiyorum Saclarima

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve FB_GrL tarafından 5 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : FB_GrL
  1. FB_GrL

FB_GrL Guest

sırnaşık şeyArkadaşlar ya ben rasta yaptırmak istiyorum cok hoşuma giidyo görüntüsü ama araştırdım hicte hoş olmadıgını gördüm...bal mumundan yapıyorlarmıs ve 3 hafta sacı yıkamıyomuşssun yapımı cok uzun sürüyomuş ve sölemesi ayıp abdest aldıgımızda olmuyomuş abdest gecmiyomuş yani..ya ben cok titizim sac konusunda özellikle yıkamadan olurmu ya bitlenir kokarım animallah.yaptıranınız varmı acaba ne gibi bilgilere sahipsiniz....birde diplerden cıktıkca iple bişiler yapılıyomuş napıos sacımı dikios eheüehe:) ya bide pahalıymış yaptıran avrmı???????sırnaşık şey

2. 7 Ağustos 2007
  3. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    antalyada her köşe basında yapıolardı amasırnaşık şey

4. 8 Ağustos 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Rasta adını duyunca aklıma Bob Marley geldi tabiki.Öldüğünde saçından 55 farklı böcek türünce yüzlerce böcek çıktğını duymusmuydun?Ama belki de bu kendi pisliğinden kaynaklanıyordur.Rastasız olsa bile yıkamayacaktı saçlarını belki de!Bi de geçici ve kalıcı rasta diye 2türü varmış iyice araştırdın mı?

6. 12 Ağustos 2007
  7. *thalia*

*thalia* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    rastadan bıkarsan saçını sıfıra vurdurman gerekir kurtulman için.çünkü mahvoluyor saç.o rastalar aşırı kıvırcık ve kabarık saçlı zencilere gider.onlar için kullanışlı

8. 13 Ağustos 2007
  9. PeriLi_Su

PeriLi_Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Rastayı 100.00 ytl civarı yapıolar sanırım bak burda fiyat listeside var

ama bence hiç hoş değil

tabi istioosan geçicisini dene derim
    hevesini alırsın en azından

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Nisan 2008
  10. 4 Ağustos 2008
  11. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Saçı rastalı bir arkadaşım vardı, saçını 2 haftada bir aklına geldikçe yıkardı, tabii arasıra da kokmasın diye su serpiştirirdi :)

Rasta erkekte güzel durur. Sıkıldığında kökünde keser atar, onun için sorun değil... O saçları açmaya kalkarsan berbat yün yumakları elde edersin. O yüzden bir bayanın rasta yaptırmadan önce 100 kere düşünmesi kafidir :)

12. 5 Ağustos 2008
  13. Sadako

Sadako Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    erkek arkadaşlarımdan biri rasta yaptırmıştı saçını.. özünde pis bir insan olduğu için sorun etmedi kendisi yıkama-kokma işini.. ama gerçekten zor karar, geçici bile olsa saçların inanılmaz zarar görecektir. uzadığında yapılan işlemlerden birine şahit olmuştum(evet saç balmumu&ipe benzer birşey yardımıyla gayet sıkı ve karman çorman birbirinin içine sokuşturuluyor) görüntü cool ama çektiğin eziyete saçlarına kıyma riskine değer mi o kısmını iyi düşün derim :KK66:

14. 5 Ağustos 2008
  15. XSXahnaz

XSXahnaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bitlenirsin maazallah...gamyoncuiremsu

16. 5 Ağustos 2008
  17. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    rastalı saçın içinden böcek bile çıkabiliyo, sonuçta doğru düzgün yıkanamıyo
    ve kısacık kestirmeden de geri dönüşü yok
    bence yaptırma canım

18. 7 Ağustos 2008
  19. shira

shira Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bob Marley'den böcek çıkmasının sebebi rastafarian olup yıkanmamasından olabilir mi acaba!? :KK66: