raupe'nin diyet günlüğü...

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve ateist78 tarafından 6 Nisan 2010 başlatılmıştır.

6 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ateist78
  1. ateist78

ateist78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar, yarın, daha önce çok güzel kilo vermemi sağlamış olan lahana diyeti maratonuma tekrar başlıyorum. Bu diyeti yaparken fırsat buldukça günde 1 saat yürüyüş ve fitness salonunda spor yapmayı planlıyorum. Daha önce 13 kilo vermemi sağlamış olan bu diyete (ve geçenlerde yaptığımda da 5 kilo verdim) katılmak isteyen varsa beraber yapalım. Boyum 1.70, kilom 66, hedefim 58. Haydi bakalım...sengözlerimebaksanab

2. 6 Nisan 2010
  3. Shaire

Shaire BE the change... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Bende baslamak istiyorum, daha once tesebbus ettim, corbayi da cok sevdim aslinda.. ama is ve okul telasinda ha bire yedim bi turlu duzgun uygulamadim..

Benimde boyum 1.67, kilo 65. Esim sikayetci degil, ama ben sikayetciyim mafoldumben

Senin corba tarifin nasil, herkes farkli yapiyor cunki.

4. 6 Nisan 2010
  5. ateist78

ateist78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben sadece bir soğanla bir-iki diş sarımsağı dörtte bir lahanayla beraber haşlıyorum, pişince blendardan geçirip süzüyorum ve hazır domates çorbası ile karıştırıyorum. Başka türlü içemiyorum.
    Liste de bu şekilde:

1.gün çorba ve muz harici meyve
    2.gün çorba ve patates, baklagil harici sebze
    3. gün çorba ve meyve sebze (muz, patates ve baklagiller yasak, yeşil fasulye de yasaklara dahil tabi)
    4. gün çorba, 4 muz, 1 litre süt
    5. gün çorba, 300 gr. kırmızı et, 4 domates
    6. gün çorba, 300 gr. kırmızı et ve sebze (baklagiller ve patates hariç)
    7. gün çorba, bir küçük porsiyon esmer pirinç, bir kase yoğurt ve sebze (yasaklar geçerli)

ÖNEMLı!!!!: Diyet boyunca günde 8 bardak su içilecek ve ASLA ilaç kullanılmayacak. Ayrıca kendinizi iyi hissettiğiniz günler çıkın, 1 saat yürüyün. Çorbayı ne kadar içerseniz o kadar yağ yakarsınız, üç öğünde de çorba olsun.

6. 6 Nisan 2010
  7. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
  8. 6 Nisan 2010
  9. ateist78

ateist78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar, bu benim kişisel günlüğüm olduğu için burdan devam ediyorum, ancak moderatörümüzün vermiş olduğu linkte de paralel olarak gelişmeleri yazacağım. hepimize kolay gelsin...

10. 6 Nisan 2010
  11. zalimi

zalimi Ya başlama,yada bitir.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    tebrikler umarım vermeye devam edersin

12. 7 Nisan 2010
  13. Shaire

Shaire BE the change... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Degisik bi tarifin varmis raupe. Ins. bende isten gucten firsat bulunca basliyacagim. Ben hersey katiyordum corbama valla, seninki daha pratikmis kaydirigubbakcemile3

Daha once 13 kilo vermissin masallah, iki hafta icinde mi verdin, daha uzun suredemi yaptin?

14. 7 Nisan 2010
  15. comebaby

comebaby tek yumuta ikizlerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    başarılar canım
    senin lahana çorban daha güzelmiş canım bu şekildemi kilo verdin süper valla daha önce ben denedim ama sadece gün boyu karışık lahanalı çorba içmiştim berbattı tatı ama seninkini bende deniyebilirim

16. 1 Mayıs 2010
  17. rainmistik

rainmistik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    slm raupe burayı takip ettiğin için buradan sormak zorunda ladım özel msj gönderemiyorum da.
    daha önce 20 lik diş ameliyatı olmuştun ve uyuşukluk geçmedi demiştin .şu an durumun nsl geçtimi uyuşukluk cevap yazarsan çok memnun olurum.diyetinde başarılar