refakatçı

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve andina222 tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : andina222
  1. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar doğumda yanınızda kim kaldı yada kim kalacak?
    benim eşim de annem de ben kalıcam dedi ben de ikisine de tamam dedim şimdi doğum yaklaştıkça napıcam bilmiyorum :KK43:
    eşim hayatta bırakmaz bizi , annemi de kırmak istemiyorum ilk torunu zaten benim için yapmadığı kalmadı herşeyimizi hallediyo saolsun iki arada bir derede kaldım..

bana sorarsanız ben eşimin kalmasını istiyorum çünkü daha önce bir ameliyatımda annem yanımda kalmıştı saolsun gece kanamam başladı bağrındım uyanmadı bile , zar zor hemşire ziline basabilmiştim , hemşire geldi beni temizledi annem anca ondan sonra uyandı benneyaptımki
    eşimse yine bi gece yanımda kaldı sabaha kadar uyumayıp ellerimi tutmuştu , tuvalete taşımıştı ayıptır söylemesi herşeyimle ilgilenmişti iğrenmeden :eek:

ben nasıl halledicem bu durumu bilemiyorum , hangisi kalsa öbürü kırılacak CADIARZU

2. 5 Kasım 2008
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    bence annenin kalamsı daha mantıklı hem bebek var hem sen varsın annen bebekle ilgilenebilir en azından sen de kendinle
    eşin neden kalmak isityor ki ben annemin kalmasını isterim tabi ki anneminde ilk torunu
    bu tür işleri erkekten çok bir kadın halledebilir bence en azından çocukla ilgilenebilir bilinçli şekilde
    bebekte olunca uyanır zaten uyuyamaz sen merak etme ama size kalmış tabii

4. 5 Kasım 2008
  5. mucizee

mucizee annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynı sorun bizdede var.annem diyor; bak şimdiden söyleyim ben kalıcam senin yanında diye,eşimde hayır ben kalıcam diyor.bende aslında eşimin kalmasını istiyorum.ama annem çok hevesli.ben hiç yorum yapmıyorum.ikisinede tamam dedim.ikiside kalsın napıyım.yada o gün gelince aralarında anlaşsınlar.ben pek karışmak istemiyorum.

6. 5 Kasım 2008
  7. mucizee

mucizee annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aslında asorti doğru söylüyorsun.ameliyatlı olunca ben bebişle pek ilgilenemem ama eşimde anlamaz.annem en azından bebişle ilgilenir.bence ikiside kalsın.

8. 5 Kasım 2008
  9. ficipi

ficipi ............... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım eşinin kalmasını istemenı anlıyorum ama annen kalmalı bence.yazık kadın uyuyakalmış o zman şimdide olacak dıye bırsey yok. hem torun sevgısınden ne yapacağını şaşırır gozunu bıle kırpmaz merak etme sen.eşin olunca senınle ılgılenebılır ama bebeğin emzrılmesı altının değiştirilmesi kıyafetini gıydır vs.. bunları anneler daha ıyı bılır değil mi? sen bılırısın tabı yınede,sana kım ne dese boşkarar senın..
    eşım mi klasın dıye düşündüğüne gore ozelde yapacaksın heralde doğumu devlette erkek refakatçi almıyorlar cunkü.özelde yapacağına gore ozel odan olaak ozaman ıkısıde kalabılır aslında hem kımse kırılmamış olur değil mi?
    hayırlısı olsun..

Son düzenleme: 5 Kasım 2008
  10. 5 Kasım 2008
  11. elifdem

elifdem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Tamamen katılıyorum, yeni doğum yapmış bir kadının halinden yine bir kadın anlar. hem bence eşe hayır demek anneye hayır demekten daha mantıklı ve kolay.
    ama yine de sen bilirsin.. kendini kasma bu yüzden.a.s.

12. 5 Kasım 2008
  13. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    walla bızde de aynı durum var ama ben ıkısınınde kalacagı bır yol bulacagım artık :)

14. 5 Kasım 2008
  15. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benim doğuumda yanımda eşim kaldı ben öle istedim.o an sadece eşimin yanımda olmasını istedim bi sorunda çıkmadı bakabildik gece çocuğa.ama zaten istesydim annmede kayınvalidemde durabilirdi özel hastane olduğu için yani bi kişiyle sınırlı deildi refakaçi sayısı.o an kime ihtiyaaç duyarsan yanında kimin sana dha iyi bakabileceğine inanıyosan onu iste yannda

16. 5 Kasım 2008
  17. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    özelde yapıcam ama ben iki refakatçiye izin verdiklerini bilmiyodum , o zaman ben o güne kadar hiçbişey demiyim , doğum olduğunda ikisi de ben kalıcam derse ikinizde kalın işte nolcak der çıkarım işin içinden :))) valla bu ayrıntılar kastı beni , o kadar çok ince detay ver ki düşünecek , ben de baya bi pimpirikliyim herhalde herşeyi dert ediyorum kendime :KK43:

18. 5 Kasım 2008
  19. PirayeHira

PirayeHira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    benim evim yakındı gece 1 e kadar falan kaynanamda kaldı eşimde kimse bişey demedi her özel hastane ölemi bilmiyorum ama.sen bunları dert etme andinacım ya oğluna konsantre ol sen minnoşunu düşün.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.