refakatçılarınız kim olacak kızlar???

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve EU1 tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar doğum yaptıktan sonra hastanede yanınızda kim kalacak? refakatçınız kim olacak? benim bu konuda moralim bozuk biraz. çünkü herkes kendi kafasına göre bişeyler ayarlamış. geçen gün görümcem ben senin başında refakatçı kalamıcam malesef,çünkü bebek bakmayı bilmiyorum o yüzden annem kalcak başında dedi. ya ben kayınvalidemin yanında rahat olamam asla yok tuvalete götür aman pedimi ver vs. vs. sizin refakatçılarınız kim olacak paylaşalım hadi.a.s.a.s.a.s.a.s.

2. 20 Mayıs 2008
  3. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aslında annem gelecek farklı şehirde ama küçük kardeşim olunca bi yandan da kıyamıyorum doğumdan sonramı gelse diyorum kaynanam burda ve kalır yanımda Allah razı olsun çook ilgili bi insan ama bende en çook annemin yanında rahat ederim ...bi yandan da doğum günü de belli değil ya erkenden getirip rahatlarını bozmak istemiyorum haziranın son haftası çağırıcam galiba annemi...uhm::uhm::uhm:

Son düzenleme: 20 Mayıs 2008
  4. 20 Mayıs 2008
  5. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    walla srosecimm bide onu kafama dert etmek istemiyorumm.. kim kalıyosa kalsın zaten 1 yada 2 gün kalıcak. kim kalmak istiyosa kalsın. kayınvalidem de kalabilirr hiç çekinmem aramda bi problem yokk. bana bile bebek gibi davranıyoo bide ilk torunu hevesi vardır. zaten kim kalırsa yanımda mutlaka eşimde olucak..

6. 20 Mayıs 2008
  7. SENACE

SENACE Guest

BENİM ANNEM OLACAK KESİNLİKLE.
    HALAM ve TEYZEMDE MUTLAKA OLUR.
    ONLARIN YANINDA DA RAHAT EDERİM.
    KAYINVALİDEM DOĞUM HEMŞİRESİ O ÇOK BiLGİLİ AMA, BEN ONUN YANINDA RAHAT EDEMEM...

8. 20 Mayıs 2008
  9. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    valla srosecim bende senın gibi dertlıyım o konuda ...tam benım doğum zamanım eşimin teyzesinin oğlunun düğünü var kayınvalıdemde oraya gıtmek için can atıyo...zaten kadın ıkı torunu var merağını almışş benı hıç merak ettiği yokkk....elltımle çok ııyıız ama onunda ıkı tane küçük çocuğu var kadın gelırım dıyo ama nasıl geleccek bılmıyorum çünkü kayınvalıdem kaçmaya yer arıyo çocukların bırıne barı bakmazz...
    annem dersem çiftliklerı var küçük çaplı hayvanları var tam işlerını yooğun olduğu zaman kadın gene gelır ama bende babamın zor durumda kalmadını istemıyorum zaten uzak..ay herşey ayrı bır dert yaaa..kayınvalıdeme çok uyuz olmaya bşaladım ıyıce heeeeee..kaadın önceden melektı şimdi cadı olduuuuu..heralde benı alıncaya kadardı..bilmiom artıkkkkkkkk
    refakjatçim bellı değil aman eşim olsun yeterr yaaaaaaarkadaşım var bırtane onu çağırırım yanıma o gelır

10. 20 Mayıs 2008
  11. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ben hiç düşünmemiştim kim kalır diye.. Ama büyük bi ihtimalle eşim ve annem gelir. Kayınvalidem pek yapamaz gibi geliyor bana... zaten annemin yanında daha rahat ederim. bakalım zaman gösterir artık kimin geleceğini...

Son düzenleme: 20 Mayıs 2008
  12. 20 Mayıs 2008
  13. masumkedi

masumkedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben 14 temmuzda sezeryan olacağım annem kalacak yanımda kayınvalidemle rahat edemem ben ya annem gibi. annemle daha rahat olurum gerçi kayınvalidemde kalsa ii bakar ama yinede annemi tercih ediyorum

14. 20 Mayıs 2008
  15. phatosh

phatosh minik kahramanım benim!.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aslında bende hiç düşünmemiştim daha zaman var..ama eşim ve annem mutlaka olacak...gerçi kayınvalidem de mutlaka kalmak isteyecektir.CADIARZU..ama tabiki herkes gibi bende annemin yanında daha çok rahat ederim.umarım o da bunu saygıyla karşılar

16. 20 Mayıs 2008
  17. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eşimde bende kimseyi istemediğimizi söyledik. Bir eşim bir ben birde bebek......... Eşimin yanında çok rahat ve mutlu olurum..İkimiz birbirimize yetiyoruz biz. 24 saat bir aradayız.. Ve bütün gün gülecek bir şeyler buluyoruz. Arkadaş bile aramıyoruz...:nazar:

18. 20 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

bende dün eşime söyledim bu konuyu o da senin bu zamana kadar yanında ben vardım tabiki ben kalıcam dedi. annesinin kalmak istediğini filan söylemedim refakatçı kim olcak hayatım yanımda deyince eşimde öyle cevap verdi.ama biliyomusunuz kızlar eşim kalmak istesede ailesi olmaz sen kalamassın der. sen bebeğe bakamassın der azcık çok bilmişlerdirde napcam ben ya kara kara düşünüyorum.eşim olmassada kardeşimin kalmasını istiyorum hayatta rahat edemem kayınvalidemle