Refectocil kaş boyası 0 numara

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve melodi8 tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : melodi8
  1. melodi8

melodi8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar aranızda,
    kaşları benim gibi simsiyah olupta (avatarda da görülmekte)saçlarıyla uyum sağlaması için Refectocil kaş boyası 0 numara kullanan var mı? Memnun kaldınız mı?:bbo:

ben tüy sarartıcı kullandım bi kaç kez..ama kaşlarım röfleli gibi duruyo yakından bakıldığında ve özellikle güneşte..doğal kahve ya da kumral olsa ya da biraz renk kırılsa olur ama doğla olsun yeter kiyerimseniben

2. 28 Temmuz 2009
  3. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    melodi8 tüy sarartıcı çok mu kötü duruyor??? bende yarın alıp kaşlarımı açacaktım ama senin yazıyı okuyunca kararsız kaldım... cevap yazarsan çok sevinirim...

4. 28 Temmuz 2009
  5. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım bir de Kaş, Kirpik Yapısı ve Şekillendirme bölümünde bu Refectocil kaş boyasından bahsediliyor bir göz at istersen.... yanlız çoğu açık kahve boyanın bile siyahlaştırdığını yazmış, benim gözüm korktu....:1no2:

6. 29 Temmuz 2009
  7. melodi8

melodi8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb cnm
    benim kaşlarım çok siyah ve kalın telli..belki sebebi budur bilmiyorum ama güneşte felaket duruyo..böle parıl parıl ve sarı sarı:KK43: hani sarışın olsam önemli değilde, kumralım ve çok komik duruyo..bi de bir kaç gün sonra uzuyo benim kaşlarım ve de yarısı açık kahve yarısı siyah oluyo, röfleli gibi..çoğu kişi böle olucanı siyah kalsın daha iyi diolar ki bende aynı fikirdeyim ve bir daha kullanmayı düşünmüyorum..
    ama kaşın çok siyah değilse çok kötü olmayadabilir, bana sorarsan hiç kullanma cnm..

8. 29 Temmuz 2009
  9. melodi8

melodi8 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaşların eğer benimki kadar siyahsa 0 numara olanını alman gerek yani sadece kaş rengini açmak için tasarlanmış olanını..diğerleri diğelim kaşın kahverengi ama gri olmasını istiyosan, veya sarı ama kahve olsun istiyosan oluyomuş..(ve onları ne kadar çok bekletirsen o kadar koyu oluyomuş, tıpkı saç boyası gibi) yani siyah kaşı başka bi renge dönüştürmeden önce kaşlarını 0 numara olanıyla açman gerek..ama benim kaşım zaten siyah olduğu için 0 numara olanını alıp biraz bekletip kumrala dönüşsün istiyorum fakat kullanan varsa tüy sarartıcı gibi bir sonuç alnıyosa almıcam boşuna, neticede 20TL ve olan kaşlarıma oluyo:KK43:

10. 27 Mart 2010
  11. simeron

simeron TATLIŞ'yla çok mutlu :)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bu konu canlansın lütfen olumunekankayizsmile

12. 27 Mart 2010
  13. koyukahverengi

koyukahverengi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Allahım böyle kaşlarım olsa daha ne isterim. maşallah canım çok güzel gür siyah kaşların var.

14. 27 Mart 2010
  15. simeron

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ya bende koyu gri-füme renk oluyor ya o tona çevirmek istiyorum da nasıl yapacağım bilemiyorum bilmiyorumkismile

16. 28 Mart 2010
  17. yureginingoturduguyer

yureginingoturduguyer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    simeroncum aynı şeyi bende çok istiyor ve merak ediyorum , öğrenirsen bana da haber ver olur mu:)

18. 28 Mart 2010
  19. simeron

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    tabiki de canım bi öğrensem sositososito