Regl döneminde cinsel ilişki

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve nonfatmocha tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : nonfatmocha
  1. nonfatmocha

nonfatmocha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar regl dönemindeyken cinsel ilişkide bulundum, reglimin 4. günüydü, normal şekilde kanama olmasına rağmen ilişkiden snra kan kesildi ve devam etmedi, normalde 5 gün sürüyordu, cinsel ilişkiden dolayı kesildi, bundan dolayı rahatsızlık hissediyorum çünkü normal 5 gün sonunda reglin bittiği gibi değil, hala regl miş gibi, acaba bunu nası dewam ettirebilirim 1 gün daha olmam gerekiyordu , tecrübesi yada bilgisi olan warsa paylaşırsanız sevinirimm

2. 10 Nisan 2009
  3. nonfatmocha

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimle aynı problei yaşayan kimse yokmu arkadaşlar mesajlarını bekliyorumm :KK43:

4. 10 Nisan 2009
  5. pumpkins

pumpkins Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Çok tehlikeli ve yanlış bişey,kadınların regli günlerinde rahime ve tüplere giden tüm kanalları her türlü enfeksiyona karşı açık ve savunmasız oluyo,bu yaptığın başına kötü işler açabilir malesef.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2009
  6. 10 Nisan 2009
  7. nezihemmm

nezihemmm Guest

öznurcum canım akıntın varmı peki? yada kuruluk varmı.stresten dolayı kesilmiş olabilir.ilişkinle ilgisi olacağını sanmıyorum.şuan devam etmesi gerekiyor ve etmiyormu o kısmı biraz açarsan daha fazla yardımcı olabilirim.

8. 10 Nisan 2009
  9. nonfatmocha

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır akıntı yok, ilişkinin hemen sonrasında yanma oldu bi süre sonra geçti, ilişki dün oldu we dün 4. gündü bugünde olmam gerekiyordu yani, ama biliyorum kötü ama bu ilk değil yani daha öncede reglken ilişkide bulundum we herseferinde böyle oluyo, mesela 2. günse ilişkiden snra kesiliyo we ben o ay 2 gün regl olmuş oluyorum, enfeksiyon falan olduğun sanmıyorum çnkü zaten en az ayda bir muayene olurum ben ama bunu soramadım açıkcası doktora :çok üzgünüm:

10. 10 Nisan 2009
  11. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    regl dönemlerin de ilişkiye girmek, ne kadar doğru,
    her ay kontrole gittiğiniz doktorunuza sorun arkadaşım...
    size gerekli açıklamayı yapacaktır,ayrıca
    eşinizin sizin sağlığınızı düşünmesi gerek,
    herşeyden önce...
    sevgiler...

12. 10 Nisan 2009
  13. lotus_

lotus_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Muhtemelen psikolojik açıdan regl bitiyor..Ama doktorunuzla konuşup , muayene olun derim..Arkadaşların dediği gibi enfeksiyon kapma riski yüksek.. :1no2:

14. 10 Nisan 2009
  15. ESCALES

ESCALES Cennet Kokulum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu yaptığınız hem eşin açısından hemde kendi açından yanlış bir şey sonuçta senden atılan toplanmış pis kan bunun eşinede çok büyük zararı var banada kalırsa sen bunu doktorunla paylaş eğer olaki çocuğun olmadıysa gelecekte sana bunun çok zararı olabilir canım.

16. 10 Nisan 2009
  17. asgd

asgd Guest

canım bencede bı doktoruna sor kontrol olman güzel ama reglı donemınde ılskı tehlıkelı esın ıcınde senın ıcınde bı doktorla gorusmelısın canım korkma ama bı sorun yoktur ınsallah

18. 10 Nisan 2009
  19. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    Enfeksiyon kapma riski cok yüksek hem siz hemde esiniz helede kondom kullanmadan birlikte olduysaniz esinizde topun agzinda demektir...adet döenminde bütün mikroplar aktif halde olurlar ve diger arkadaslarinda dedigi gibi mikroplara acik riskli bir dönem...bunu burda sormak yerine adam akilli bir doktora sorun

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Aralık 2009