regl gecikmesi lütfen bir bakın

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve sinemm5 tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sinemm5
  1. sinemm5

sinemm5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar ben 20 yaşındayım.yani reglim her zaman düzenli olmamıştır bi iki gün oynar.en son regl olduğumdan beri tam takipte edemedim ama bir ay geçti sayılır.2-3 kere ertesi gün hapı kullandım bunun etkisi olduğunu düşünüyorum.kafama da çok taktım açıkcası.gerçi regl öncesi tüm belirtilerimde var.açlık,sivilce karnım da şiş hafif.testte aldım negatif çıktı.öncedende almıştım ondada negatif çıkmıştı.kafama çok takıyorum heralde bundan dolayı böyle gecikiyor anlamadım lütfen yardımcı olun :/ teşekkürler şimdiden..

2. 21 Ocak 2010
  3. cotanak28

cotanak28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım canını sıkma sanırım sen bıraz stres yapmıssın hemde test yaptım dıyorsun ve cıkmamıs kendını bu kadar sıkma ben bıraz daha bekle eger olmassan bı doktora gıt derım belkıde baska bı sorun vardır

4. 21 Ocak 2010
  5. sinemm5

sinemm5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :) çok teşekkür ederim evet stres kaynaklı bir durum büyük ihtimalle.ki zaten geçen ay regl olduğumda erkek arkadaşımla o sıralarda ayrılmıştık.hani imkansız birşey ama biraz panik bir insanım malesef.tekrar teşekkürler..

6. 21 Ocak 2010
  7. cotanak28

cotanak28 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    önemli degil tatlım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana zaten bu stresten başımıza gelmedık kalmadı

8. 21 Ocak 2010
  9. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ertesi gün hapı düzeni alt üst ediyor..bunun üstüne stres eklendiyse gecikme normaldir ama bence bı tane daha test al dene..

10. 23 Ocak 2010
  11. tatlimmm

tatlimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhaba..Adetim eğer normal gününde gelseydi bugün 4. günü olmalıydı.ama hala gelmedi.Hamilelik aklıma geliyor ama eşim korunuyorken nasıl hamile kalabilirim.??

12. 24 Ocak 2010
  13. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    bir ay icinde 2-3 kere ertesi gün hapimi aldin aldigin hapin hormon haplari oldugunu biliyormusun? madem düzenli bir cinsel hayatin var en güzeli dogum kontrol hapi al ertesi gün hapi sürekli korunma amacli alinan bir sey degil bu sekilde kendine zarar verirsin ayrica ertesi gün hapininda yüzde yüz bir korunma olmadiginida bil lütfen