regl mi düşük mü? önemli

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nesbar tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

19 Eylül 2009
    Konu Sahibi : nesbar
  1. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba; ben sizlere birşey danışmak istiyorum. Benim bu ay adetim 3 gün gecikti .Pazar günü akşamüstü kahverengi bir akıntı geldi devamında ped koydum ama ped hiç batmayıp sadece tuvalet kağıdında damla damla kahverengi lekelenmelerim oldu. Adet belirtilerine hiçbir şekilde belirtim olmadı.Yanlız bir gün sonra karın ağrımla birlikte kanamam başladı. o da 1. 5 gün sürdü ve aniden kesildi.(normal adet gibi oldum).Adetimden önce hafif mide bulantılarım ve aşırı uykum oldu adetlendim ama herhangi bir değişiklik olmadı kafamı koyacak yer bulamıyorum mide bulantılarım içinse sürekli nane limon içiyorum. Normalde adetim 3 gün sürüyor.Adetim bitti kanamam kesildi ama eşimle ilişkiye girdikten sonra kanamam oluyor.İyice kafam karıştı ben adetlendim mi yoksa farkında olmadan düşük mü yaptım yardımcı olur musunuz

2. 19 Eylül 2009
  3. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kimyasal düşük geçirmiş olabilirsin hiç test yaptırdın mı canım

4. 19 Eylül 2009
  5. kadisim

kadisim BUNDAN BÖYLE HEP İSTANBUL Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Hamilelik belirtilerine de benziyor ..
    bnece bir an evvel dr.a görünmelisin test yaptır hemen..

6. 19 Eylül 2009
  7. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

yok hayatım kanama başlamamış olsaydı yaptıracaktım ama olunca adetlemdim herhalde dedim.Şu an ki durum normal gelmediği için sizlere sordum acaba ben mi yanılıyorum diye .Bayramdan sonra bebek için dr a gidecektik zaten şimdi endişelenmeye başladım.Korktum bir sorun olduğunu hissediyorum

8. 19 Eylül 2009
  9. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bilmediğim için soruyorum ama hamile olsam normal adet kanaması gibi kanama olur mu.Aklıma ya dediğim gibi farkında olmadan düşük yaptım diyorum diyorum ki öle olsa yoğun ve kesilmeyen bir kanama olur ya da hamleyim ve şu an gerçekten riskli bir durumdayım o da ilişkiden bir süre sonra meniyle kanama geliyor ve sonrasında kanama ağrısızı birşey yok. Aklım allak bullak oldu ilk defa başıma geliyor.(ilişki esnasında ağrı v.s bişi yok) kist olsa bunları yapar mı kasıklarım dolu gibi hissediyorum

10. 19 Eylül 2009
  11. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kimyasa düşük anlaşılmıyormuş zaten bende yaşadım sadece adeten bir hafta sonra kanmam oldu kahverengi lekelenme tarzıda başladı doktora gittiğim için kimysal düşük yaptığımı anladım

12. 19 Eylül 2009
  13. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    canım işte kimyasal gebelıkte adetin geçiyor çünkü gebesin ama düştüğü zamanda senin

adetin yeni geçtiği için adet oldum sanıyorsun halbuki o kanla gelen bebeğin oluyor

keşke bi doktora görünsen hersey anlasılırdı....hayırlısı olur inşallah

14. 19 Eylül 2009
  15. EU2

EU2 Guest

miğde bulantın için nane içmişsin halbuki nane ve maydanoz düşüğe sebep olur hamile arkadaşlar lütfen içmeyiniz :eek:lmaz: .

16. 19 Eylül 2009
  17. nesbar

nesbar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bilgin içib çok teşekkür ederim canım benim.İçtiğimde zaten sözde adetim bitmişti. Maydanozu duymuştum ama naneyi hiç duymamıştım hatırlattın iyi oldu.

18. 19 Eylül 2009
  19. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ûstüne görüyorda olabilirsin a.s acaba idrar testinde baktinmi? Bazi hanimlar hamile olsa bile her ay adetini atladigi gün normal kanama göre biliyor. Ben kendim üstüne görme olayini yasadigim icin 2 hafta sonra bebegimi kaybettim, malesef hic aklima gelmemisti hamile olasiligi cünkü adet oluyorum sandim halbuki hamilelik belirtilerim vardi ama önemsemedim.