Regl Olamayışım..

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve burberry87 tarafından 24 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Nisan 2010
    Konu Sahibi : burberry87
  1. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar...

Bir aydır Yasmin kullanıorum, kutum bitti haftalık aramı verdim ancak bugün 7. günüm hala kanamam yok, regl dönemi sancım gibi hafif bi sancım var ve kahverengi akıntım var artı çok nadir damla şeklinde kan gelior..

İlk defa kullandığım için böle bir dengesizlik normal mi yoksa acilen bir doktora mı görüneyim..

2. 24 Nisan 2010
  3. fatosozel

fatosozel bebeğim seni bekliyorum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    arkadaşımda senin gibi aynı konudan müzdarip. ibrahim saraçoğlu ile görüşmeni tavsiye ederim. bu konuda çok iyi çalışmaları var. internette bulabilirsin sitesini

4. 24 Nisan 2010
  5. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fatosozel:

ilgin için çok teşekkürler ancak ben ilk defa böle bi sorun yaşıorum bugüne dek adet düzensizliğim hiç olmadı 27 günü aksadığını hiç bilmem ilk defa doğum kontrol hapı kullanıorum ilk kutum bitti ara verdim ancak hala regl olmadım çok hafif kanamayla birliklte kahverengi akıntım oluo doğal olarakta tedirginim:S

6. 24 Nisan 2010
  7. filanca

filanca - Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    Merhaba,

Sorununuzla ilgili bir yorumda bulunmayacağım.

Nicki fatosozel olan arkadaş İbrahim Saraçoğlu ile görüşmenizi tavsiye etmiş fakat İbrahim Saraçoğlu tıp doktoru değildir. Sizin bir hekimle yani bir tıp doktoruyla görüşüp tavsiye almanız gerekiyor. Zaten Aytun Hanım size burada yardımcı olacaktır.

Uyarmak istedim.

8. 25 Nisan 2010
  9. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim sorunum adet düzensizliği değilki ıbrahim Beyle görüşeyim, uyarınız için teşekkür ederim.

10. 25 Nisan 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam ilk defa bu ilacı kullandığınızda bazen kanama gecikebilir ya da kahverengi lekelenme halinde olup bitebilir. yumurtlamayı baskıladığından rahim içindeki kalınlaşma aşırı derecede baskılanabiliyor. siz 7 gün ara veridyseniz 2. kutuya başlayınız. ancak akla gelebeilecek tek soru ilacı doğru kullandınız mı ve de ilk kutu olduğu için ek bir yöntemle korundunuz mu?çünkü gebelik olmadığını ispatlamamız gerekebilir eğer son söylediklerimde şüpheniz var ise. kanda gebelik testiyle durum netleşir. sevgiler.

12. 25 Nisan 2010
  13. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilacı hergün aynı saatte kullandım, ilk kutu boyuncada ek yöntemle korunduk dün gece regl oldum ancak 7. gün olmamda endişelendirdi beni.. hamilelik şüphem yok ancak ilk kutumda 7. günde regl oluşum doktora gitmemi gerektirir mi yoksa bir ay daha bekleyim mi??

14. 26 Nisan 2010
  15. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam anlattıklarınızdan sonra endişeye hiç gerek olmadığı anlaşılıyor. Rahat olabilirsiniz. Doğum kontrol hapları adet miktarlarını belirgin şekilde azaltır zaten.

16. 26 Nisan 2010
  17. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim ilginiz için..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.