Regl Olamıyorum Deli Olucam

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EzgiMec tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : EzgiMec
  1. EzgiMec

EzgiMec UltraAslan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bana biri yardım etsin lütfeeenn
    adetlerim düzensizdi ama hiç bu kadar uzun sürmemişti tam 3 aydır olmuyorum
    dr.a gitmiştim ve pko çıktı iki ayda bir olursun dedi dianen35 vericekti çocuk istediğimizi söyleyince vermedi başka bi tedavi uygularız dedi ve adetin ikinci günü gel dedi ogünden beri adet olamıyorum tam 3 ay oldu biran önce olupta gitmek istiyorum ilaçta kullanma dedi peki ben nasıl adet olucam
    yardım edin lütfen ne yapmam lazım bekliyimmi yoksa başka bi yolu varmı bekledikçe sanki sorun çıkıcak gibi geliyo

2. 27 Mayıs 2009
  3. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canımm bi sakiin ol önce inan okurken sesini duyar gibi oldum....bak canım mbende 2 ay boyunca adet olmadımm...doktora gitmicem dedim ama baktım olmuo vucudumda şişmeyen yer kalmadıı doktor farlutal verdi ve adet oldum..bu ayı bekliorum bakalım inşallah problem yaşamam..ben faydasını gördüğüm için diorum canım soğan kürünü uyguladınmı??çnk 2 ay adet olmada önce soğan kürüyle adetlerimi düzene sokmuştum ama sonrasında fayda etmedi ve bende doktora gitttim sen denedinmi??

4. 27 Mayıs 2009
  5. EzgiMec

EzgiMec UltraAslan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok tşkr ederim ilgilendiğin için aslında soğan kürünü duydum ve bende denemek istedimm araştırdım ve sordum çoğu kişi kürü yap dedi ama hamilelik düşünüyorsan yapma diyenlerde oldu bende arada kaldım hamilelikle nasıl bi ilgisi olabilirki..

6. 27 Mayıs 2009
  7. isolde

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    hmm soğan kürünü denemiş ve bu konuda engin bilgilerime dayanarakkaydirigubbakcemile3 sana şunu diebilirm canımm....
    soğan kürü senin yumurtalıklarında tabir-i caizse içinde bulunan tüm pislikleri söküp atıo keza bende oldu...bu riske karşın bebegide cenin halindeyken alabilice düşünülüo kaldıki bunu diyen yine bu kürü söyleyen ibrahim saraçoğlu.....tabiki hamile bi bayanın içmesini bende mantıklı bulmuorum...bebek düşünüosan bu şıkkı eleyelim...doktora gittinmi peki bu 3 ay içerisinde???

8. 27 Mayıs 2009
  9. EzgiMec

EzgiMec UltraAslan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    gitmedim işte çünkü adet olunca gel dedi ve bende olmayınca bidada gitmedim ilaçta kullanma dedi

10. 27 Mayıs 2009
  11. öncelikle geçmiş olsun ezgicim.acilen doktorunu değiştirmeni öneriyorum.ben de pko luyum.böyle geciktiği zamanlarda adeti getiren bi hap vardı.büyük ihtimalle sana o ilacı vericektir doktorun ve adetle birlikte de tedavine başlıcaktır.3 ay bel bağlanır mı bi doktora

12. 27 Mayıs 2009
  13. isolde

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canıımm 3 ay beklemekten daha kötü olamaz dimii..bence zaman kaybetmeden doktora gitt..oo dilse başka doktora gitt...adet tarihinde gel dediniz ama ben 3 aydır adet olmadım de...

14. 27 Mayıs 2009
  15. isolde

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    nursunaza katılıorum..çnk bende bu süreç içersinde birden fazla doktora gittimm..

16. 27 Mayıs 2009
  17. EzgiMec

EzgiMec UltraAslan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    çok tsk yardımlarınız için bencede doktora gidiyim bari çünkü böyle beklemekle bişey olmuyo en azından bi ilaç versin valla acayip stres yaptım stres yaptıkçada olamıyoruumm yüzümde sivilceler bile çıktı zaten bu pko hiççç geçmeyen bişeymiş çocuk konusunda bi sorun çıkmaz inşallah tek korktuğum o zaten

18. 27 Mayıs 2009
  19. isolde

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    çocuk konusunda korkma canımm..sonuç ne olursa olsun bebek istiosan bi kere kafan net olucak ve stresten uzak durmaya çalışıcaksın..aksi takdirde bu süreç uzayabilir...ben ne pco hastası olupta bebek sahibi olan kişiler biliorum..kaldıki bunu doktorum süüledii