Regl olmadan önce vajinada acı, ağrı

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve BenDerin tarafından 13 Kasım 2008 başlatılmıştır.

13 Kasım 2008
    Konu Sahibi : BenDerin
  1. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Kızlar regl olacağıma yakın 5-6 gün önce ara sıra vajinamda acı oluyor. idrarımı yaparken acı oluyor bu neyden kaynaklanıyor olabilir. Aynı dertten muzdarip olan varmı? doktora gittim iltihap ve kis yokmuş bu durum beni çok tedirgin ediyor. senağlama

2. 13 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

bende senin gibiyim ama idrar yaparken değil
    adetime 1 hafta kala bir ağrı oluyor aniden geliyor ağrı bi iki saniye sürüyor

4. 13 Kasım 2008
  5. EU1

EU1 Guest

doktora da gitmedim bu konu yüzünden

6. 13 Kasım 2008
  7. sayes

sayes "ol " de olsun rabbim... Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    Benim de regl olmadan önce ağrı olur bıçak saplanır gibi anlarım olacağımı ay içinde de zaman zaman olur.. Herhalde rahim kasılıyor diye düşünüyorum.. Ben normalde çok sancılı olurum çünkü.Ama idrarımı yaparken acı olmuyor. Doktora gittiyseniz ve temiz çıktıysa bence kafaya takılacak bir durum değil. Üzülmeyin bence...

8. 14 Kasım 2008
  9. BenDerin

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153

Arada oluyor sürekli olsa doktora giderim ama idrar yolu enf. için birsürü ilaç kullandım bir türlü bu sorun düzelmedi. reglmde gelmedi hala acaba hamile kalmışmıyımdır. bu şekilde olurmu genede...

10. 14 Kasım 2008
  11. sayes

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    ben de hamile kalmaya uğraşıyorum. Fakat her ay aynı şeyi hissedince anlıyorum ki adet olucam:KK43: İçimden bir ses öyle diyor çünkü adet kanamasındaki ağrıların sebebi de rahim kasılmaları olduğu için öyle düşünüyorum..Kısmet bakalım.. Hamile kalınca da kramplar falan oluyormuş ama ben de hiç hamile kalmadığım için bilemicem. Belki de hamilesindir kim bilir:))) İnşallah:))

12. 15 Kasım 2008
  13. BenDerin

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Canım Hayırlısı regl olmadım hala dün test yaptım sonuç negatif. hayırlısı inşallah en kısa zamanda hayırlısı ile bizde hamile kalırız ...:teselli:

14. 18 Kasım 2008
  15. sayes

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    İnşallah:))Bu ay benim de 7 gün attı adet tarihim ama sonuç negatifti tabii ki... Gerçi kaç aydır hamile kalmak için uğraşıyoruz ilk defa bu ay bu kadar attı. Bence çok ta takılmamak lazım adetin gecikmesine falan benim doktorum 6-7 gün atması normal diyor. Bakalım benim için bu ay yeni bir dönem başladı kısmet artık:))İnşallah en kısa zamanda hayırlısı ile iyi haberlerimizi veririz:)) Ama doktora gitmeyi planlıyorum kontrol için senin bu sorununu da sorucam..

16. 18 Kasım 2008
  17. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    eveett, böyle acı-sancı gibi bende de oluyor! ben de anlıyorum ki 1-2 güne kadar regli olucam...çok kötü bi sancı ve geçmiyor da, sebepsiz! :KK43:

18. 29 Eylül 2009
  19. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben bakireyim ve gecenlerde vajinamın iç kısmında şiddetli bir acı agrı oldu 3 gün sürdü.acaba kızlıkla mı alakalı korkutuo beni offf