regl sorunu

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve rosebud35 tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : rosebud35
  1. rosebud35

rosebud35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhabalar.. çok sıkıntıdayım.. 3 aydır regl olamıyorum.. Daha önce korunuyordum, ilacı bırakınca hemen adet oldum ancak artık korunmuyorum ve tekrar adet olmadım.. Doktora gittiğimde tiroid sorunum olduğu meydana çıktı ve ilaçlar verdi. ayrıca prolaktinimde brz yüksek onun içinde ilaç kullanıyorum.. adetlerin düzene girer dedi ancak hala olamadım.. ksaıklarımda 4-5 gündür adet olmuşum gb sancı oluyor, sık sık gidip bakıyorum bir sonuç yok.. bana adetimi getirtebilecek bitkisel bir çözüm sunabilecek kimse varmı?? yada bana benzeyen sıkıntıları olan.. çok sıkıntıdayım, psikolojimde bozuldu sürekli acaba oldumu olcakmı diye düşünmekten..

2. 13 Kasım 2009
  3. asnil

asnil içimin gülen yüzü... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok geçmiş olsun canım şimdi ilaç kullanıyorsun o sebepten bence bitkisel birşeyler içme, doktor kontrolünde tedavine davam et

4. 13 Kasım 2009
  5. rosebud35

rosebud35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ama çatlıcam artık.. bütün vucudum şişti, sancım var.. doktorlarda umursamıyor, olur olur deyip geçiştiriyorlar.. offf adet olucamda düzene girecekte..

Son düzenleme: 16 Kasım 2009