Regl süresinin azalması

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve askbocugum tarafından 2 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : askbocugum
  1. askbocugum

askbocugum gomşumuz oluyoda bizim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba doktor hanım ben daha öncede size soru sormuştum sol yumurtalığımda yumurtladığım günlerde ağrı oluyodu bunun için doktora gittim ve soltarafımda idrar yollarımda taş çıktı ben 25 yaşımdayım bu seneye kadar benim reglim 5 gün sürerdi bu sene çok azaldı reglim şöyle söyliyim salı akşam üstü başladı çarşamba günü reglim geldi ve perşembe günü bitti genelde hep böyle az oluyo ben bunu kadın doğum doktoruna gidince söyledim ama bana hiçbişey demedi ben erken regl olmaya başladım 11 yaşımdaydım sanırım erken olup erken menopoza girme gibi bi şey olurmuki bide doktor yumurtalıklarıma baktı tertemiz hiçbişey yok dedi ben bide hormon testi yaptırdım sonuçları size yazsam ben şuan çocuk düşünmüyorum oyüzden bi sorun varmı yokmu merak ediyorum
    fsh 9.97
    lüteınleştiren hormon 5.16
    estradıol 65.3
    prolaktin 24.4
    sizce bu değerler normalmi
    bide reglimin azalmasının nedeni ne olabilir
    şimdiden çok teşekkür ediyorum size:enbuyukkk:

2. 5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : askbocugum
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    selam hormon testlerinizde fsh değeriniz sınırın üstüne gelmiş görünüyor. yani endişelenmekte haksız değilsiniz. bence sonucun anlamlı olabilmesi için başka bir adetin 3. günü fsh, lh ve e2 testlerinizi yenileyip bana mail atın. eğer istanbulda iseniz bir tüp bebek uzmanı olarak yumurtlaıklarınızın gerçekten iyi durumda olup olmadığını ben değerlendireyim. neler yapılması gerektiğinin konuşulması gerekir. sevgiler.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.