Reglden sonra kanama

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve Sevgi tarafından 28 Ekim 2010 başlatılmıştır.

28 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Sevgi
  1. Sevgi

Sevgi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    En son ayın 7 sinde hastalandım 14 gün sonra yumurtlamam olldu bir gğn sonrasından itibaren kanama başladı daha 10 gün var günüme bu ne kanaması ?

normal kanama gibi değil ama lekelenme kadar az da değl
    akannehir

2. 30 Ekim 2010
  3. eyeblood

eyeblood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım seni korkutmak istemem ama buna benzer bir durum yaşadım,hemen doktora gitmeni tavsiye ederim bende üşütmüşümdür mevsim dönüşüdür diye önemsemedim doktora gitmedim ve düşük yaptım durumumuz aynıdır demiyorum ara kanamada olabilir ama evlisin hamile kalma ihtimalin var bence hiç zaman kaybetmeden doktora git.

4. 30 Ekim 2010
  5. Sevgi

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    gidicemde 29 ekim haftasonu falan girdi ben daha önce düşük yaptım canım bu düşük gibi değil hiçbir ağrı sızı vs bişey yok sadece kanama var düşük kadar şiddetli değil

Son düzenleme: 30 Ekim 2010
  6. 30 Ekim 2010
  7. eyeblood

eyeblood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hımmm anladım cnm ama acilede olsa git bence bulunduğun şehirde ana ve çocuk sağlığı hastanesi devlete bağlı mutlaka vardır sen o hastanenin aciline bir görün ne olur ne olmaz çünkü başlarda bendede sadece kanama vardı sancı ve kasılma çok sonra tuttu evde bekleme bak başındanda geçmiş Allah korusun yada hafta içine kadar hep yat inş iyi olursun...

8. 30 Ekim 2010
  9. ozlemk

ozlemk kocişinin ballısıymış :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    aynı şeyi bende yaşıyorum şu anda :KK43: yumurtlaam dönemi biter btmez kanama başladı. benimde daha vardı. sancım sızım yok. ne dir bu bilmiyorum. bende daha önce bi düşük yaşadım onun gibi değil. üzerine görme desen sanki o da değil. bazen coşuyo bazen tertemiz ne olduğunu bende çözemedim :KK43:

10. 30 Ekim 2010
  11. Sevgi

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım aynıymış adet oldum 15 gün sonra bi daha üstüne görme olmaz o 4 haftalık gebeliklerde oluyor ama artık pazartesi erkenden gidicem