regli dönemim kısalmaya başladıı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve BenCanis tarafından 4 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : BenCanis
  1. BenCanis

BenCanis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb.ben nasıl başlıyım bilemiyorumm.şu an 30 yaşındayım.20 li yaşlarımda reglimin tamamlanması 7 günü buluyordu ve düzensizdi 45 günde bir oluyordum.doğumdan sonra bu süre 5 güne indi ve düzenli hale geldiği gibi hiç sancısız olmaya başladı.poğlum 4 yaşına girdi ve bemim düzensizliklerim yeniden başladı.iki regli arası yine 40 günü buluyor ve en son reglimde 3 gün sürdü.hamileyim desem eşim korunuyor yüzde yüz değil tabi ama bu kadar sene başardık.birde şunu belirtmek istiyorum.1 yıl antidepresan kullandım ve bu sorunlar antidepresanı bıraktıktan sonra olmaya başladı.bu sizce haplardanmı kaynaklanıyor.neden lerini çok merak ediyorum yoksa menapozamı adım atıyorum.eğer farklı sebepleri varsa nelerdir.ltfn bana yardımcı olun.şimdiden teşekkür ederim

2. 4 Ağustos 2010
  3. BenCanis

BenCanis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu aradada baya bi kilo aldım yazmayı unutmuşummm :KK43:(

4. 5 Ağustos 2010
  5. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba adet düzensizliğinin altında çok çeşitli sorunlar olabilir muayene olmanız ve kan testlerinizin yapılması şart. sonuca göre doktorunuz tarafından size gerekli tedavi planlanacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.