regli yaklaşan geciken ve kasığı ağrıyan arkadaşlar tam olarak neresi ağrıo?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve masal01 tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : masal01
  1. masal01

masal01 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar açıkça olduu ama ben merak edıorum kasık derken nersii benım bazen yumurtalıkların olduğu yer bazen bacagımla vajınanınrası hatta ozellıkle bu ağrı bacağıma vuruo.. sizde paylaşın ağrı merkezlerini yorumlamaya çalısalım hamıle arkadslar yazarsa dahada ii olurr...

2. 5 Ocak 2010
  3. masal01

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    bide arkadaşlar regl tarihlerini yazalım ben başlayım aslında beklenen tarih dundu ama 5 gun gec yumurtladım (doktor ultrasonla çatladığını gördü)cumaya kaydıı artıkk bugun idrar testi yaptım negatif..ama dollenem olmussa 11.gun olacagı ıcın daha ancak kanda çıkmıitır dıye dusunuorum sizin durumunuz nedır..

4. 5 Ocak 2010
  5. masal01

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    kıslar bı doluu başlık goruorum aynı konuda ama bu baslık altında toplanalım ıstedım yanı aslında ben seyı merak edıorum neresı agrıyınca kıst neresı agrıyınca usutme ve neresı agrıyınca bebeğe işaret bunun bi ayrımı vardır kendı kendımıze dusunecegımıze burdan dısımızdan konusalım ...

6. 5 Ocak 2010
  7. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    canım öncelikle inşallah hamişsindir:)
    canım benim de günüm 7 ocak ama kasık ağrım var ve aynı adet öncesi gibi hissediyorum o yüzden hamiş olduğumu sanmam

8. 5 Ocak 2010
  9. ayna

ayna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    masal merhaba benim bir kızım var 11yaşında tam kasıgının ortasına elini koy 4parmagını isaret parmagının altına gelen yer uzun oldu ama benim ılk hamılelıgımde pıt pıt aradaatmıstı ozaman anlam verememıstım uzun bır ara verdim 38 yasındayım ocak 15 adetgunum ınsaallah adet olmam o heyecanı tekrar yasamak ıstıyorum hep beraber arkadasım

10. 5 Ocak 2010
  11. ayna

ayna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    catdog sanada selam eger hamılelık olasılıgın varsa ne olur bır yere uzanma bıraz yavas hareket et hic belli olmaz 2010 müjdelerle gelsin ınsaallah inan bana hemen hemen her gün siteye bakıyorum herkese dua ediyorumallahım tüm isteyenlere nasip etsin

12. 5 Ocak 2010
  13. ayna

ayna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    masalcım bır sorum var sende daha önce kistmi vardı

14. 5 Ocak 2010
  15. Nell83

Nell83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aynı soruyu bende sormak istiyordum, tam aradığım başlık işte buyrunnnnnnnnn ben bu kasık ağrısını hiç bilmiyorum, çünkü benim adet olurken kasığım değil karnım ağrır, neresi bu kasık yahu sengözlerimebaksanab

16. 5 Ocak 2010
  17. masal01

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    evet canım hayatımda ilk defa ıkı ay once şiddetli kasık ağrısı şikayetıyle dokotra gıttım oda yumurta catladıktan sonra gerıye kalan sarı cısım kıstleşmıs ama reggle atılacak dedı ve reglden sonra yok oldu hiç kistım olmamamıstı daha once şimdi diorum yıne aynı kısttenmı oldu acaba ama bu defa bıras daha farklı gıbı atesım yuksek bayağı ateş basıo arada o sırada olcuorum 37 cıkıo bacağımla vajına arasında kalan yer arada sızlıo gıbı 5-6 kes yokluo geçio sonra yumurtalıklarımın orda ağrı hıssedıorum en çok sağda ama soldada oluo arada yanı psıkılojık desem yılbası gecesı tam eğlenırken basladı aklımda yoktu bişi eve geldık apar topar son olarak ozellıkle yumurtlamadan 7-8. gunlerde daha şiddetliydi yanıı yerleşmede ogunlerde oluo aayyy ne bılımm esım varıkoslden 2 ay once ameliyat oldu hemen duzelmısmıdır kıı..

18. 5 Ocak 2010
  19. masal01

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    nell83 ayneen benımde hiç kasık ağrısnı bılmezdım ben regl olurken karnım bıde bacaklar ağrırdı canımm