Reha Yavuzerde

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve Vuslat71 tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Vuslat71
  1. Vuslat71

Vuslat71 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gögüs büyütme ve diklestirme ve bacaklardan yag aldiran varmi????????Acaba iyi doktormu ve fiatlari ne kadar bana yardimci olursaniz cok cok sevinirim,cünkü ben almanyada kaliyorum ve nitekim doktoru arastiramiyorum...........simdiden cok tesekkürler..............saygilarimlaa.s.a.s.a.s.turkbayragi

2. 15 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : Vuslat71
  3. DAMARCIKIZ

DAMARCIKIZ HARBiKIZ Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    Gögüs büyütme ve diklestirme ve bacaklardan yag aldiran varmi????????Acaba iyi doktormu ve fiatlari ne kadar bana yardimci olursaniz cok cok sevinirim,cünkü ben almanyada kaliyorum ve nitekim doktoru arastiramiyorum...........simdiden cok tesekkürler..............saygilarimlaa.s.a.s.a.s.t urkbayragi[/QUOTE]

En Büyük TÜRKİYEEvet canim ankarada reha yavuzer:nazar: uygun bir fiyata yapiyor ve cok iy biri oldugunu biliyorum meme kücültme ve büyütme isleminde sana gereken bilgiyi verecektir ama canim bu islemi yaparken benim bildigim eyer memenin ucundan ortasindan müdahale gerikirse su bir gercek bebegini emziremiyorsun öpüldün..