Reiki ve Kişisel gelişim çalışmaları

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve irem tarafından 8 Ocak 2007 başlatılmıştır.

8 Ocak 2007
    Konu Sahibi : irem
  1. irem

irem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    Chakra dengeleme seansları

Chakralar değişik alanların enerjilerinin senkronize edildiği ve fizik bedene dağıtıldığı merkezlerdir. Bu merkezlerden herhangi birindeki enerji tıkanıklığı yada blokaj oluştuğunda , chakraların etkilediği bedensel ve duygusal alanlarda sorunlar başlar. Sağlıklı bir bedensel ve ruhsal hayatı yaşayabilmek için chakralarımızın dengeli ve sağlıklı çalışması gerekir.

Her hafta yapacağımız Chakra dengeleme senaslarıyla dilediğiniz sağlıklı bedene ve ruha sahip olabilirsinz.

Reiki 1 ve 2 eğitimleri

Dertlerin Çözüldüğü Sohbetler
    Dertlerinizi yük değil lütuf olarak görün. Karşılaştığımız zorluklar, yaptığımız yanlışlar ve katlandığımız acılar olmasaydı, birçok bilgiye ve donanıma sahip olamazdık. Gelin birlikte deneyimlerin, bilgilerin paylaşıldığı sohbetlerimize katılın. Göreceksiniz ki yaşamın en zorlu zamanlarında gerçekten kim olduğumuzu ve içimizde yatan gücü keşfedebiliriz.

Temel EFT (duygusal Özgürleşme Teknikleri)

Reiki Circle Çalışmaları ..

Amacımız düzenli aralıklarla (2 hafta arayla ) bir araya gelip bilgi ve deneyim alışverişinde bulunmak . Katılımcılarında iştiraki ile birbirimize

2. 9 Ocak 2007
  3. bir iki yıl önce bir arkadaş tarafından bu konuda bilgi almıştım vaktim olsa katılmak isterdim fakat bebeğim sebebiylede günüm çok yoğun geçiyor ileri bir tarihte düşünebilirim...birde merak ediyorum reiki enerjisini uzaktaki birkişiye gönderilidiğini ve kişinin rahatlama hissetiğini duydum grçek payı varmı?

4. 9 Ocak 2007
  5. irem

irem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    Oncelıkler allah bagıslasın ve kolaylıklar dılerım :) Ikıncı sordugunuz soru ıcın yanı uzaktakı bır kısıye reıkı enerjısı gonderılebıldıgı ve o kısının rahatladıgı konusunda duydugunuz soylemler gercektır. Fakat uzaga enerjı gonderebılmek ıcın reıkı nın 2. derecesı olan pratısyen asaması egıtımı almanız gerekmektedır. Bu derecede sadece kısıye degıl aynı zamanda gecmıs gelecek ve sımdınızede enerjı gonderebılme ımkanınız vardır.
    Tekrar gorusmek uzere ...

6. 11 Ocak 2007
  7. canım bilgi verdiğin için teşekür ederim.

8. 12 Ocak 2007
  9. NuSYa

NuSYa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    76
    Merhabalar irem ve arya.Bende bu reiki yoga meditasyon. çakra kişisel gelişim konularına ilgiliyim.Kitaplar okuyorum,CD izliyorum falan ama birebir bu işi bilenlerle çalışma yapmak isterdim.Ben Eskişehirde yaşıyorum,burada böyle merkezler varmı bilemiyorum.Sizlerin bilgisi varmı?
    Nasıl yardım alabilirim.

10. 12 Ocak 2007
  11. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    irem ve arya bilgiler için teşekkürler.yazılarınızı ilgiyle izliyorum.
    sinüz için önerdiğiniz sözcükler faydalı oldu (irem) siz önermiştiniz.ense, baş ağrılarımada yapıyorum.tekrar teşekkürler...

12. 12 Ocak 2007
  13. irem

irem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    Yeşilim... Sınuzıtın ıcın onerdıgım onaylamaları yapman benı cok memnun ettı ... Umuyorumkı bır kac hafta sona sınuzıt agrıların kalmıyacak ....

14. 12 Ocak 2007
  15. irem

irem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    Nusyacım benım bıldıgım kadarıyla eskısehırde bu tarz egıtımler veren bır merkez veya tanıdıgım bır egıtmen yok :KK43: uzgunum ... Ama ıstersen ben sana bırebır calısmalarında yardımcı olabılırım...

16. 13 Ocak 2007
  17. NuSYa

NuSYa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    76
    İrem'cim ilgilenmene çok sevindim.Bana nasıl birebir yardımcı olacağınıda yazarsan sevinirim.Çünkü bunları öğrenmeyi çok isterim.Sevgiler.

18. 13 Ocak 2007
  19. irem

irem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    76
    rica ederim :)